Oleg Šurajev

Na šita mišrainė, oi, atsiprašau Olegai, persona…. Supratau koks chameleonas (gerąja prasme) tik piešdamas jį. Žiūriu aš į tą snukutį, oi, veiduką ir niekaip jis man nenusipiešė. Ir naglas, ir maslus ir liūdnas ir arogantiškas ir pašaipus ir chitras. Na žodžiu neišlaužiau nei šešėlių, nei linijų, kad atspindėtų jo veidą. Žodžiu snukutis vertas trijų nepavykusių bandymų ir 6 valndų bandymų ieškoti kaip pataikyti.

Bet ir gerai, kad nesigavo, tai puikiai atspindi Olegą. Kas žino koks jis iš tikrųjų? Intelektualus standup’eris. Bet čia aš aprašau blogerius.

Na jis kažkuria, gan didele dalimi ir blogeris ir influenceris, kaip Marius Lucka, iš to pačio teatro. Tačiau po Olego šokiruojančiom foto Instagrame ir postais, slypi įžvalgos. Olegas kalba apie Jus, o Jūs iš to žvengiat, nes galvojat, kad tai apie kitus. Žodžiu virtuozas ir puikus intelektualus maskuotojas. Jaunasis Erlickas, tik labiau “nasty”. Ai, dar kalba ir apie save. Intelektualaus žmogaus požymis, mokėjimas išjuokti save 😉

Oleg Šurajev – žmogus, kuris turi ką pasakyti, tik reikia tai pamtyti. Todėl jį pridedu prie mąstytojų, analizuotojų, blogerių. Simonology like Oleg Šurajev ❤

Marius Lucka

Na šitas……., kaip čia jį pavadinus? Kažkada pats sakė jog norėtų, kad jį vadintu kūrybininku. Nežinau, ką šitas žodis reiškia, bet esmę turbūt suprantu. Nepavadinčiau jo statutiniu tinklaraštininku, nes kiek esu pastebėjęs, tai tik Instagrame papostina nuotraukų ir po jomis parašo minčių. Arba padaro video.

Net vieną video išsisaugojau. Žodžius atsimenu mintinai:

” Jeigu tu, skaitai saviugdos knygas, turi elektrinį paspirtuką, rukai iQos ir tau geriausias telefonas yra Samsung’as. Tai tu bl**t dūxų dūxas vapše cha cha cha cha cha”.

Bet Lucka man labai patinka. Kažkada mano pažįstama sakė, jog Mariukas tik protingų minčių prisiskaitęs ir pats nėra protingas. Aš nesakyčiau, jog jis yra moksliukas, mokslininkas, akademikas, akademinis filosofas. Jis veikiau gerą įžvalgą, gerą intuiciją, gerą liežuvį ir daug pasaulietiškų patyrimų turintis menufkė su kiemo vaikio paveldu. Kitaip sakant, gerą emocinį ir socialinį intelektą turintis Instagram blogeris.

Realiai, tai Mariukas mane įkvėpė rašyti į viešą erdvę. Pagalvojau jei jau Lucka leidžia sau pamėtyti intelektualių sąmojų ir minčių su keiksmažodžiais į viešą erdvę, tai ir aš norėčiau.

Valtininkas

Martynas Jočys, arba kitaip Valtininkas. Dar vienas Lietuvos blogeris, rašantis apie saviugdą.

Teko pavartyti jo svetainę http://www.valtininkas.lt Susidarė taikaus ir santūraus blogerio įspūdis. Jei lygintume su Debesyla (Danielius Goriunovas), apie kurį trumpai jau rašiau, tai skirtumas asmenybėse būtų toks, kad Danielius pozityvus energingai, šmaikščiai, Martynas – pozityvus melancholiškai švelniai.

Valtininko bloge galima aptikti daugiau moksline literatūra paremtų straipsnių, įžvalgų. Galvoju, asocijuoju Martyną su tvarkingu, ramiu mokiniu, kuris dažniausiai būdavo savo viduje su savo apmąstymais. Pakankamai gerai arba gerai mokėsi, neužkliūdavo mokytojams. Žodžiu, manau, kad jo transliuojama medžiaga galima remtis. Nebus jis pasipūtėliškas, “kiauras”, porą protingų knygų pavartęs ir daug protingų frazių prisirašęs Instagramo influenceris.

Saviarcheologas

Saviarcheologas, Darius Cikanavičius. Jo pamąstymus ir įžvalgas aptikau kažkada Facebook’e. Buvo gerų minčių, nutariau pa’follow’inti. Susidarė įspūdis apie jį kaip apie “knysliu”, gerąja prasme. Ne veltui pasivadinęs savo svetainę saviarcheologija.lt Leidžia suprasti, kad kaip archeologas knaisiojasi po savo praeitį, daro atradimus.

Teko panaršyti ir svetainę, tai yra rimtų straipsnių. Prabėgom užmečiau akį (greituoju skaitymo būdu), kad nemažai rašo apie emocijų suvokimą, įsisavinimą, pažinimą, valdymą. Jei rašo iš savo patirčių ir savo galvos, tai turėtų būti stiprus archeologas. Užsukit, pasiskaitykit.

Debesyla

Šį tipelį pažįstu asmeniškai. Giliau pabendrauti neteko, bet jo svetainę pavartyti teko. Gyvai, realybėje Debesyla – Danielius (norėčiau trumpinti “Danius”, bet neatsiklausiau ar galima) – pastebimas žmogus. Žvitrios, tiriančios tave ir aplinką akutės išduoda, kad žiūri ir skenuoja, galvytėje tikriausiai sukasi atitikmenis parenkančios programos. Kiek pamenu jaunas, o jau gilinasi, galvoja. Pastebėjau, kad lengvai užmezga kontaktą, tai tikriausiai gali Jus pamokinti kaip socializuotis, pradėti pažintį. Fasadas – positive, draugiško bičo.

Simpatizuoju jam kaip personai, nes linkęs mąstyti, suprasti, pasidalinti savo įžvalgomis. Tai kas dar nežinojote, užsukite į Debesyla.lt