Nauja religija. Emocijų paleidimas.

Nauja religija. Emocijų paleidimas.

views
32

Sėdu dabar rašyti ir galvoju apie save. Būsiu tas, kuris eina prieš srovę. Ir jaučiuosi kaip tas, kuris taip nemėgsta popsūchos ir ieško taškų prisiknist prie popsūchinio trendo. Žodžiu, kuris laikas man baisiai užkliūna tas emocijų paleidimas. Tai lyg nauja religija. Porą tūkstančių metų hi-end buvo krikščionybė, kur apie nieką nereikia galvoti. Yra sarašas (biblija, testamentai) nurodymų, kuriuos reikia vykdyti ir galingoji jėga iš aukščiau viską sutvarkys. Jokios apkrovos, tik sekti instrukciją ir nuoširdžiai vykdyti.

Emocijų paleidimas

Man yra panašumų į naują religiją. Medituok, sek guru instrukcijas, daryk rebefingą ir kosminė jėga tave išlaisvins…… nuo visko 😀 Turbūt Jėzus pamatė, kad senas krikščionybinis marketingas nebevažiuoja, tai nusprendė pakeisti taktiką. Pasikeitė vardą į pseudonimą “kosminė energija”. Baltajam, šaltosios geografinės platumos žmogui, kuriam trūksta šilumos ir egzotikos, pabarstė truputi pikantiškų rytietiškų prieskonių. Ir vuolia, new age religion! Na dar Jėzus pridėjo ir anglosaksiško ir helenistinio poreikio patvirtinti moksliniais faktais, kad užtikrinčiau būtų. Ir kas gaunasi? Truputi mokslinių pagrindimų, truputi rytų kultūros pėdsakų (juk ten visi linksmi, išsilaisvinę plikom šiknytėm laksto) ir senas nesuprantamo archetipas, dangiška – kosminė, nesuprantama jėga.

Viskas kaip ir normaliai

Viskas kaip ir normaliai. Tik panašu į Fairy reklamą. Su vienu lašeliu gali viską. Tiesiog medituoji, darai kažką nesuprantamo, kaip kad kartodamas “Tėve mūsų“. Ir kosminė energija nusileidžia į tave, pakelia užgniaužtas emocijas, su Fairy pravalo viską ir paleidžia. O kur paleidžia? Ai po**ui, nesigilinkit, svarbu kažkas ateina, padaro už tave ir to gana.

Nu jo, laif iz kaif ir vėl nieko nereikia daryti. Anksčiau dieviškoji galia viską tvarkė, dabar – kosminė energija. Kažkaip man kvepia, kad gal iš tikrųjų kaip rūbų madoj grįžta seni trendai taip ir su tikėjimu 🙂 Hipių, gėlių vaikų laikais, skarmalai ir spalvoti, tarpusavyje nesiderinantys rūbai buvo afigiet. Ir senovė, kai visi tikėjo į Gają, motiną Žemę, ir… kitų neprisimenu, vėl grįžta kaip kosminė energija, Visata. Nes gi rūbų mada dabar tai grįžus. Tik ji gali kaitaliotis dažniau, tikėjimas giliau įsigeria po oda.

Tikriausiai čia skepticizmas

Juk visko neįmanoma moksliškai ir logiškai paaiškinti. Yra žmogui nesuvokiamų dalykų ir reikia juos vykdyti. Emocijas tiesiog išjausti ir paleisti, nesvarbu kokia metodika, technika. Tiesiog, nusiramini, kvėpuoji, jos sukyla, išjauti ir ištirpo kaip sniegas. Kam čia sudėtingai mąstyt ir apsikraut, jei yra toks būdas?

Na arba tiesiog pasikelt seną emociją, suprast kad tai praeitis, išjaust ją, iškraut energiją ir pafff, ji vėl kažkur išnyko. Oi tas vakarų žmogus, toks logiškas, paaiškinamas, viską jam reikia žinoti, užkariauti žemynus, kosmosą ir jis vis tiek nelaimingas. Va gyventu kaip Indijoj, kur Gange plaukia šūdai su plastiku. Arba Kinijoj, kur komunistai visai nieko nesuvaržę. Na dar lieka ir Kambodža su Raudonaisiais khmerais, Vietnamas su komunistų partija, Tailandas su karalium, Bangladešas su Nike ir Adidas kedų gamyba, kur dirba vaikai. Ir visi ten laimingi, gyvena sau 😀

Tai va

Jamam laimingų žmonių technikas, be supratimo. Jamam kosminę energiją. TIESIOG leidžiam viskam vykti, paleisti, dėl nieko neapsikraunam. Ai dar padarom šamanų technika su ajavaska. Ir vėl išlaisvinta, paleista, sutvarkyta. Ko ne man panorėjus, lydekai paliepus, sezamai atsidaryk?!! Laif iz kaif, svarbu kažkaip paleisti tas užgniaužtas emocijas. O ką tai reiškia? A?

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

Parašykite komentarą

Related Posts

Close Menu