Tas nerimą keliantis nerimas. Ir vėl!!

Tas nerimą keliantis nerimas. Ir vėl!!

views
7

Va ko turėjau taip pat daug kaip ir pykčio, tai nerimo (ir vis dar turiu, netapau Buddha po Bodhi medžiu ir turbūt niekada netapsiu). Jie “gyvena” kažkur greta vienas kito ir korealiuoja tarpusavyje. Dažnai nerimas iššaukia pyktį kaip pasipriešinimą. Dažnai per duag pykčio išvargina ir iššaukia nerimą.

Tai va, juokavom kažkada su sporto draugu, kad aš kiemo vaikis su daug paranojos.

Nerimas, truputi apie jį

Nerimas yra labai sudėtinga ir neaiški emocija. Nerimas yra ateities baimė. Kadangi ateitis yra neapibrėžtas dalykas, labai sudėtinga tvarkytis su nerimu, nes jis dažniausiai spėlionių, fantazijos, įsivaizdavimo, prognozių lygmenyje. Sudėtinga dirbti su neapibrėžtais dalykais ir dar kurie yra baugūs.

Nerimas taip pat sudėtingas dėl to, kad pirminė jo reakcija yra pasišalinti arba pašalinti (kaip sutvarkysi nuo ko norisi pabėgti?). IR!! svarbu suprasti, kad sunku yra pašalinti neapibrėžtus dalykus, kurie yra neaiškūs, kurie yra fantazijos, įsivaizdavimo lygmenyje. Kurie gali būti išpūsti, perdėti, suidealizuoti ir visa kas susiję su sutirštinimu. Todėl, jei jums taip nutinka, tai žinokite, jog tai dažnas ir įprastas nerimo pasireiškimas. Jūs esate bailys tik dėl to, kad nesate susipažinę su nerimo reaguliavimo, pabrėžiu, reaguliavimo būdais. Ir tame nėra jokios gėdos.

Taisyklė nr. 1

Taisyklė, žinojimas nr. 1, bet ir nebūtinai. Nerimas nedings iš jūsų gyvenimo. Ir jofana kaip tai gasdinančiai ir bejėgiškai skamba. Su tokiu žinojimu net galima pulti į neviltį. Gerai tiems, kas išmokę reaguliuoti savo nerimą. O ką daryti mums jautriems, paliktiems basiems lietuje plikomis šiknytėmis? Daryti yra ką ir galima. Nėra žmonių nejaučiančių nerimo, tik kiekvieno vidinė ekosistema susitvarko savaip. Tarkim: vieni neigia, kiti sau ir kitiems meluoja, kiti užgniaužia, kiti tiesiog nesupranta, kiti apmiršta, kiti nuolat bėga, kiti slepiasi po kažkokiomis veiklomis, dar kiti projektuoja į agresiją, racionalizuoja ir……. krūva visokių būdų. Nerimą jaučia visi, tik jis apdorojamas ir pasireiškia įvairiais būdais.

Ką galima padaryti?

Galima sugebėti pajusti nerimą, jį atpažinti (neapibrėžto baimė), įsivardinti, suprasti jo veikimo kelius, mokėti būti nerime, reaguliuoti jo lygius, nujautrinti, žinoti jog turi galios ir ištvermės toleruoti kažkokio lygio nerimą, paretinti nerimo laikotarpius.

Skaitau, ką pats parašiau ir šie protingi postringavimai lieka protingais, o nerimas tai yra.

Tokiomis akimirkomis

Tokiomis akimirkomis aš prisimenu viską, ką čia parašiau, tai praverčia. Tai kaip žemėlapis ar nerimo instrukcija. Tokiomis akimirkomis aš dirbu su savimi kaip specialistas išminuotojas. Prisimenu savo nerimo patirtis, žinau kaip jos suveikė ir kodėl ir kas nutinka tokiais momentais. Aš pasiruošęs. Nerimą gerai gydo meilė. Ieškau šio analgetiko savo vidinėje praeityje, tai suteikia man jėgų ir drąsos dirbti su gasdinančiomis nerimo “minomis”. Taigi dirbu kaip tikras specialistas, o specialistai juk stiprūs, jie gali. Dėl to jie ir specialistai, kad nepaisant visų sunkumų galiausiai jie padaro gerai. Nesvarbu kaip sunku, bet jie suremontuoja. Ir verta atkreipti dėmesį, kad tie specialistai – tai arba jūs patys arba įgūdžiai, patirtys, gyvenančios jumyse. Traktuokite tai kaip jums patogiau.

So, maine liebe, prastai moku vokiškai, bet kažkaip čia tinka vokiškas griežtumas, skrupulingumas ir užtikrintumas. Prisiminkite šį vidinį specialistą, rūpinkitės jo mokslais ir praktika.

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

Parašykite komentarą

Related Posts