Ciklas “pasąmonės apraiškos”. Įskaudinta būsena.

Ciklas “pasąmonės apraiškos”. Įskaudinta būsena.

views
3

Aš esu įskaudinta būsena. Noriu kažkam atiduoti savo švelnumą ir intymumą. Susiprojektuoju mintyse žmogų, situaciją, kuri negali nuvilti, kuri tobulai atitinka visus kriterijus, kur visapusiškai saugu, komfortabilu.

Vidinė projekcija

Kaip bebūtų apmaudu, žmonės ir situacijos išorėje neatitinka mano vidinės projekcijos. Jie nėra tokie idealūs, jaukūs, komfortabilūs kaip aš norėčiau. Tikri žmonės, jie neperlipa vidinės projekcijos standarto ir kartais tai nuvilia, kartais pikta, kartais liūdna, kartais skatina ieškoti toliau. Ir vargstu, niekaip nesuderinu vidaus su išore.

Reikia laiko, reikia po truputį, su kantrybe ir supratingai nureikšminti sutirštintus įsitikinimus, kurie anksčiau saugojo (tokia jų paskirtis). Norisi grįžti prie realybės. Ten gaivesnis oras, labiau gyva ir tikra.

Gydymas

Įskaudinimas – kažkas panašaus į nudegimą. Todėl gydoma bei prižiūrima su putomis ir gaivinančiais kremais. Su botagėliu (kuriuo gename save) nepasigydo. Net yra posakis “esu nudegęs meilėje”.

Ir pagalvoji blemba koks aš viduj galiu būti lepunėlis…..Na bet pofig, jis mano, tai aš jį ir papopinsiu. Ir ištikrųjų švelnumas kartais keblu, gėda, nepatogu, nes tampi mėmė ir slabakas.

Vartojimo instrukcija

Būsena ištraukta iš pasąmonės, kuri galioja žmonėms. Ir jei kas truputuką primiršot, tai tiek vyrai, tiek moterys yra žmonės. BET!!! Negalioja tikriems vyrams, femme fatal ir normaliems baxūrams, nes jie antžmogiai.

P.S. Jei kada reiks gairių kaip pasirūpinti savo skauduliais, grįžk į šį Simonology straipsnį.

Panašūs Simonology straipsniai:

Rekomenduojami straipsniai:

Straipsnio muzika: Manizha – I Miss Him

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

No votes so far! Be the first to rate this post.

Parašykite komentarą

Related Posts

Close Menu