Kodėl tau patinka kūr**os? Išreikštas seksualumas.

Kodėl tau patinka kūr**os? Išreikštas seksualumas.

views
35

Kažkurį savaitgalio vakarą su draugu leidome laiką naktiniame klube. Sedėjau ant sofkutės ir prie manes prisėdo pažįstama. Užklausė ar aš vėl kabinu panas ar kažką panašaus tokio. Nelabai atsimenu kaip toliau vystėsi pokalbis, bet įsiminė klausimas: “kodėl tau patinka kūr***kos mergos? Aišku, tuomet buvau žaismingos nuotaikos ir linksmai atsakiau: “todėl, kad jos gerai pi**si”. Užstrigo man tas klausimas galvoje ir pradėjau galvoti, kodėl iš šalies kitam žmogui susidarė toks vaizdas ir kodėl man patinka “kūr***kos”. Nekūr**kos, anot mano pažįstamos, tai tvarkingos, išlaikytos, nevulgarios, inteligentiškos moterys. Ji pati turbūt geriau paaiškintų. Delikačiau pervadinus, tiktų “išreikštas seksualumas”.

Tai kodėl?

Sakyčiau nereikėtų painioti keletos dalykų. Tai moterų, kurių išreikštas seksualumas, drąsių, aktyvių, koketuojančių, flirtuojančių, savimi pasitikinčių, charizmatiškų, akį rėžiančių moterų, žinančių konori ir pasiimančių tai ko nori, su:

  • tomis, kurios daugiau neturi ką pasiūlyti apart išvaizdos;
  • tomis, kurios kitaip nemoka pasiekti vyro tik per seksą;
  • tomis, kurios savo nepilnavertiškumą kompensuoja elgdamosis iššaukiančiai;
  • tomis, kurios turi psichologinių niuansų ir baudžia nesąmoningai save per seksą
  • ir kitų galybę niunansų

Iš senovės atėjęs stereotipas, kad moteris turi būti paklusni, maloni, tyli, neišsišokanti, tipo antroje eilėje už vyro. Dar ir dabar socialiniame lyties ugdyme gajus šis stereotipas. Tai pritaikant tą stereotipą naktiniame klube galima pamatyti tokį paveikslą:

Žinoma, kad lengviau, smagiau įsitraukti su žaisminga, drąsia, koketuojančia moterimi į pokalbį, nei su panelėmis “žvakėmis”, kurios kaip žvakės laukia kampuose, prie baro ar kažkur kitur, kad ateis TAS džuntelmenas, nulauš bendravimo kodą ir pamatys kokia ji nuostabi kaip asmenybė. Arba tos plasnojančios gulbės šokių salėj, kurios ateina tik pašokt (būna ir tokių) ir laukia kol koks Antonio Banderas čiups jas šokių sukūryje ir pašokdins kaip per filmą “Dirty Dancing” Tos žemiškos “kū**os”, jos…. su jomis lengviau ir linksmiau bendraujasi. O jau kas slepiasi už koketuojančios asmenybės, tai jau kitas klausimas. Ir kitas klausimas ar užteks tik pokalbio ar reikės kažko daugiau.

Susiję Simonology straipsniai:

Rekomenduojami straipsniai:

straipsnio daina Earned It (Fifty Shades Of Grey)

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

Parašykite komentarą

Related Posts

Close Menu