You are currently viewing KĄ REIŠKIA SUSITVARKYTI GYVENIMĄ?

KĄ REIŠKIA SUSITVARKYTI GYVENIMĄ?

views
8

Yra tam tikra masė žmonių arba tai nutinka žmonėms kartais, o gal ir periodiškai, kurie bando SUSITVARKYTI GYVENIMĄ. Jų tarpe esu aš. Nuolat koreguoju save, ieškau ir bandau susitvarkyti gyvenimą, kad jis būtų geras.

KĄ REIŠKIA SUSITVARKYTI GYVENIMĄ?

Sakyčiau, tai norimas suvokimas per pasikartojančius pojūčius, kad viskas įvykusiame gyvenime yra maždaug gerai. Būna nutikimų, bet bendras pojūtis yra gerai. Ne sakymas “GERAI”, kai paklausia kaip gyveni, bet jausmas GERAI.

Būna laimingomis akimirkomis sakome, kad gyvenimas yra za***bys arba “life is kaif”. Tačiau tai turėtų būti jausmas esant neutralioje būsenoje arba ilgalaikėje introspekcijoje. Kai savęs paklausi apie gyvenimą ir sau atsakius stebėti kokį tai pojūtį sukelia.

KAS LEMIA TOKĮ SUVOKIMĄ?

Tai lemia įsitikinimas, koks gyvenimas turėtų būti:

☝ kiek pinigų ir gerovės tau užtenka?

☝ kokia turėtų būti sveikata?

☝ kokie turėtų būti santykiai?

☝ kaip sekasi pasiekti to ko geidi?

☝ koks pasitenkinimas savo išvaizda?

☝ koks tu esi sociume? Ar lygiavertis ar bent jau vertingas narys?

Ir jeigu mūsų vertinimas + jausena atitinka įsitikinimą koks turėtų būti gyvenimas, tuomet gyvenimas yra SUTVARKYTAS. Jį tereikia palaikyti ir truputi karts nuo karto “update’inti”.

O jei yra poreikis susitvarkyti gyvenimą ir jūs vaikštote pas konsultantą, mentorių, koučerį, psichoterapeutą, paprašykite apkalbėti šiuos dalykus, kad galėtumėte įsivertinti atitikimą. O neatitikimuose galėtų būti jūsų dirva dirbti suvienodinant įsitikinimus apie gyvenimą su įsitikinimais ir jausena kaip turi būti.

Arba galite susisiekti su manimi ir mes kartu surasime NEatitikimus su kuriais galėsite dirbti patys, kreiptis į diplomuotą specialistą, gal kunigą, gal geriausią draugą (santykis gydo), o gal tęsite “išsilyginimą” su Simonology.

Kokius jausmus sukėlė šis straipsnis?
  • 😍(0)
  • 🤮(0)
  • 💣(0)
  • 🌶️(0)
  • 😥(0)
  • 😀(0)
  • 😠(0)

Parašykite komentarą

Related Posts