You are currently viewing Kai nemoki, nesugebi priimti NE

Kai nemoki, nesugebi priimti NE

views
13

……….. aš nemoku elgtis, kai man pasako NE. Kai man pasako NE, tada aš pasakau, kad ir man nereikia, nors reikia, tik aš nežinau kaip kitaip elgtis.

…………manęs niekas nemokino kaip elgtis kai pasako NE. Kai man pasako NE, aš bandau suprasti kodėl esu netinkamas gauti TAIP. Ir man tai sukelia gailestį sau, kartais pasibjaurėjimą, kartais gėdą, kartais pyktį. Tada aš arba bandau pasigerinti savo kokybę, kad patikti arba nusivertinu save.

………kai man pasako NE, tuomet aš siekiu, kad pasakytų TAIP. Siekiu priversti pakeisti NE į TAIP. Pataikauju, gundau, grasinu, manipuliuoju, siūlau, keliu sąlygas.

………kai man pasako NE, aš pasitraukiu tapti geresne ir patrauklesne savo versija, kad man negalėtų pasakyti NE.

………kai man pasako NE, aš bandau praryti patirtą jausmą ir galbūt jis kažkaip susivirškins.

………kai man pasako NE, aš bandau ignoruoti šitą faktą, tarsi jo nebūtų buvę.

………kai man pasako NE, aš bandau surasti trūkumų pasakiusiajame, kad tas NE nebūtų vien tik apie mano trūkumus.

Bet niekas iš tų negelbėja. Kaip man priimti NE? Ką reikia žinoti, kad priimti NE? Ką reikia išmokti, kad priimti NE? Kaip reikia jaustis, kad priimti NE? Nuo ko reikia pradėti mokytis, kad priimti NE? Kas gali išmokyti priimti NE?

Suprantu, kad tai nėra baigtinis procesas, kad teks dar ne kartą priimti NE. Bet to NE aš negaliu priimti, negaliu jo suvirškinti. Jis gabalais užstrigęs manyje.

Kad priimti NE, reikia jog kažkas būtų priėmęs tave besąlygiškai? Kad būtų atspirties taškas, pas kurį visada galėtum sugrįžti ir jis sakytų TAIP? Per TAIP išmokti suvirškinti NE? TAIP padeda išmokti suvirškinti NE?

Tuomet iš kur gauti to TAIP? Ir TAIP turi duoti ne bet kas, o autoritetas!! Tas TAIP turi turėti daug svorio, kad būtų iš ko suvirškinti NE. Bet tokio įtakingo TAIP jei jau negavome, turbūt ir negausime. Ne maži vaikai esam, kad gautume.

Tad kas galėtų būti tame TAIP tokio ypatingo? Kokia jo konsistencija? Kokius jausmus sukelia, kai visad sako TAIP? Kas su mumis nutinka, kai visad sako TAIP? Kaip pajausti tai jei niekad neturėjai tokio TAIP? Kokiomis spalvomis matosi pasaulis, kai pakankamai gauni to TAIP? Koks jausmas žinoti, kad savyje turi neišsenkančias atsargas to TAIP ir galėsi praryti dar vieną NE?

Ar tas, kuris turi daug TAIP supranta kokią dovaną jis turi? Mokės paaiškinti kaip jaustis, kaip elgtis, ką suvokti kai gauni NE?

NE reikia išmokti priimti?

Kokius jausmus sukėlė šis straipsnis?
 • 😍(0)
 • 🤮(0)
 • 💣(1)
 • 🌶️(0)
 • 😥(0)
 • 😀(0)
 • 😠(0)

This Post Has One Comment

 1. Ramunas

  Taip !
  Kaip pirstu į akį ,taikliai !

Parašykite komentarą

Related Posts