Kai nežinai ko nori

Kai nežinai ko nori

views
7

Ką jums reiškia, su kuo asocijuojasi būsena kai nežinai ko nori?

Tai erzina aplinkinius, kiek pamenu iš savo patirties. Tai sukelia įtampą, kad tokia būsena nepatiks kitiems. Gali susilaukti piktų pasisakymų į šią būseną. Dar pamenu sakydavo, kad tai nutinka iš gero gyvenimo. Tada pasidarydavo baisu, kad tampu išlepintas gero gyvenimo. O iš to pasidarydavo baisu, kas bus kai gyvenimas pablogės, o aš būsiu jau išlepęs. Todėl geriau žinot ko nori! Su šia paskutine mintimi ir galima užbaigti. Galima toliau negalvoti. Išvados aiškios, taip nutinka iš gero gyvenimo, kai per daug pasirinkimų. Ir jei vadovautis influencerių nuomone, reiktų iš savęs atimti viską kuriam laikui, kad vėl išmoktume vertinti tai ką turime. Tuomet tiksliai žinotume ko norime.

Rašau šį tekstą ir vis dar neturiu atsakymo kodėl taip nutinka. Bet jau dabar įžvelgiu tame nepasitenkinimą.

Nepasitenkinimas

Kai nežinai ko nori, tai įvyksta iš nepasitenkinimo? Verta dėmesio prielaida. Jei negalėtum išsirinkti, tai būtų, kad nori visko, bet neapsisprendi kas geriau. Bet kai nežinai ko nori, galėtų būti atvirkštinis variantas. Anksčiau tenkinę dalykai dabar nebetenkina. Ir va iš kur nuomonė, kad balta duona šikną drasko. Nes deficito sąlygom čiuptum ir džiaugtumeisi, kad turi. Nedėkingas persisotinęs nenaudėlis.

O gal perdegei?

Kai nežinai ko nori, tai gal perdegei? Gali juk būti ir toks variantas. Darai, darai ir “nie ma rezultatów “. Gal perdegei, nes tikslas, kurio sieki niekaip nepasiekiamas? Tik jis tau dabar svarbiausias ir niekas kitas nedžiugina. Gal perdegęs “įkritai” į nusivylimo būseną? O kai esi nusivylęs džiaugtis kažkuom yra keblu.

O gal esi pasipiktinęs?

Kai nežinai ko nori gal esi pasipiktinęs esama situacija? Gal taip galvoje užklynijo, kad nebegali matyti pilno vaizdo ir jausti malonumo kituose dalykuose? Vis atsisuki į juos, bet neapsisprendi veltis čia ar ne. Nes galbūt reikia to vienintelio rezultato, o jis neprieinamas. Tai nepastebimai susinervini ir tai aptemdo pasirinkimą.

Šiandien net iš dviejų žmonių sulaukiau pasisakymų adresuotu man, bet taip atsitiktinai, kad jei uždirbtų milijonus arba laimėtų loterijoj, tai nedirbtų ir leistų sau viską. Atsakiau, kad tai tikriausiai taip pat neteiktų džiaugsmo, leisti sau viską. Nes veikiausiai bandytum užpildyti kažkokią tuštumą. Jei leidi viską ir nėra kažko konkretaus, tai pakaitalais bandai kompensuoti kažką. Ką? Reiktų paieškoti.

Hipotezė

Tai gal kai nežinai ko nori, reiškiasi nepataiki į tą tašką, kuris atlaisvina spazmą ir leidžia išsirinkti kur patirti malonumą? Arba nepataikai į tuštumą, kurią užpildžius grįžtų galimybė išsirinkti ir patirti malonumą? O gal tiesiog balta duona šikną drasko? Na bet su šiuo posakiu esu ne kartą susipažinęs, tai pabandysiu naujus variantus 😀

Kokius jausmus sukėlė šis straipsnis?
  • 😍(0)
  • 🤮(0)
  • 💣(0)
  • 🌶️(0)
  • 😥(0)
  • 😀(0)
  • 😠(0)

Parašykite komentarą

Related Posts