Kaip padėti kitam?

Kaip padėti kitam?

views
18

Kažkada rašiau straipsnį apie teisingą gyvenimą arba teisingą požiūrį. Šia tema savo gyvenime einu kažkur toliau. Vis labiau ryškėja šios temos aspektai. Akcentuojasi, kad tai kas man svarbu, savaime suprantama, tinkama, sektina – tai mano matymas. Ir kiekvienas žmogus gyvena savo atskirą teisingą gyvenimą. Teisingą gyvenimą gyvena iki tol, kol jo požiūris jam nekliudo gyventi. Ir gyvena mažiau teisingą iki tol, kol sugeba su tais kliuviniais susidoroti. Kai gyvenimo sraigtai pradeda strigti, tuomet iki tol propaguotas gyvenimas tam konkrečiam žmogui pasidaro neteisingas. Žmogus pradeda ieškoti pagalbos. Bet kaip jam padėti?

Kaip padėti kitam?

Norėdami padėti kitam dažniausiai mes įmame geriausias savo savybes ir bandom jas įdiegti. Nemokamų dovanų karaliai.

Tačiau aš stebiu save, kitus ir matau, kad su man nepriimtinom savybėm, gyvenimo būdu, matymu kiti funkcionuoja. Kažkaip funkcionuoja. Aš funkcionuoju su jiems nepriimtinomis savybėmis. Ir vos tik pradedu narplioti kitą, iškart tikrinu pagal save. Nors norėdamas padėti kitam, turėtum įlįsti į jo kailį ir pažiūrėti jo akimis kaip ten viduj susitvarkyti.

Šioje vietoje susiduri su keliom kliūtim. Dauguma nori, kad tai išsispręstų savaime. Išsispręstu su nedidelėm pastangom. Nori, kad kažkas duotų magišką suvirškintą patirtį, kuria būtų galima pasinaudoti. Arba kad kažkas už juos tai padarytų. Nusišypsau, nes šioje vietoje įmenu pasaulyje neįmenamą mįslę “ko nori moterys” 😀 Poros dažnai susiduria su situacija, kai moteris nori, kad ja būtų pasirūpinta, bet taip kad jai patiktų. O kas jai patinka? Ji ir pati nežino, tikisi, kad vyras turi žinoti 😀 Tad mįslę galima įminti duodant joms pačioms susižinoti 😀

Leisti pačiam susižinoti

Pritaikius šį pokštą galima bandyti pagelbėti ir kitam žmogui, nesvarbu ar tai vyras ar tai moteris. Pagalbos indėlis iš pagalbininko pusės yra padėti kitam sužinoti ko jis nori ir kaip nori su tuo susitvarkyti. Nes norėdami padėti nuo savęs, mes galime iškelti per mažą ar per didelę užduotį. Per lengvą arba neįveikiamą tikslą. Žmogus gali patirti ne tokį rezultatą kurio tikėjosi. Į galva ateina posakis: “aš nesirūpinu žmonėmis, jie rūpinasi savimi patys. Aš pabūnu šalia, kai reikia palaikyti už rankos. Aš palaikau naštą, kad galėtų atsikvėpti ir pasiimti ją atgal. Aš palaikau susiraizgiusius siūlus jam prieš akis, kol jis ieško galo toje raizgalynėje. Protingai palinksiu, kai reikia žūt būt įteisinti savo tiesą, kad vėliau būtų drąsos ja suabejoti”. Bet velnias, aš niekaip neįlipu į to žmogaus batus, man trukdo mano matymas. Net į savo artimiausio žmogaus batus. Vis stoviu šalia kaip Servanteso Don Kichoto ginklanešys Sančo Pančo ir galiu tik paklaust kokio ginklo jam šiuo metu norėtusi, bet sprendžia jis pats.

Kokius jausmus sukėlė šis straipsnis?
  • 😍(0)
  • 🤮(0)
  • 💣(0)
  • 🌶️(0)
  • 😥(0)
  • 😀(0)
  • 😠(0)

Parašykite komentarą

Related Posts