Kalba atstūmimas. Išpažintis ir anatomija

Kalba atstūmimas. Išpažintis ir anatomija

views
5

Kalba Atstūmimas

Aš esu atstumtasis. Tikriausiai esu blogas? Aš ir esu blogas (galvojama taip, nes atstūmė. Nors taip gal ir nėra). Aš noriu būti blogas, nes man skaudu. Kai man skaudu, aš pykstu ir liūdžiu. Kad mažiau liūdėčiau ir skaudėtų, aš pykstu. Pyktis man suteikia jėgų, pyktis neleidžia man nugrimzti į depresiją. Kaip aš jaučiuosi? Sunku. Diena tampa niūri, niekur joje nepritampu, visi man svetimi ir aš jiems svetimas. Jaučiuosi kaip turėdamas temperatūros, galva sunki, skauda, spaudžia krūtinę, trūksta oro, kūnas apsunkęs, judesiai sunkūs. Riba tarp apsiverkimo ir pykčio – plonytė. Nuotaika nestabili kaip pavasario oras. Kai liūdėti pasidaro per sunku, aš supykstu, kad palengvėtų. Taip ir slenku kaip koks zombis dienoje.

Kai aš pykstu ir liūdžiu.

Kai aš ant jūsų pykstu, man jūsų visų nereikia. Jūs manes nepriimate ir nesuprantate, todėl aš galiu vienas, man ir be jūsų gerai. Tada aš atsitveriu nuo jūsų ir man laikinai palengvėja. Kai atsitveriu, aš kontroliuoju padėti, ką atstumti. Aš atstūmiau visus ir manes daugiau niekas negali atstumti (taip galvoja ir kalba atstūmimas).

Bet iš kitos pusės man ko nors reikia. Norisi pasikalbėti, prisiglausti, išgirsti gerą žodį apie save. Ir tada pasidaro labai liūdna. Beveik proporcingai kaip pikta. Vėl jaučiuosi sunkus, nes liūdesys slegia, o prieš tai pyktis pareikalavo daug jėgų. Ir vėl aš ant jūsų pykstu, nes su manim tai vyksta dėl jūsų kaltės. Jūs tai priimat tai atstumiat, jumis negalima pasitikėti.

Ateina praeities šešėliai

Taip, jumis negalima pasitikėti. Ir kažkur iš gelmių, pakyla baubai, garuoja toksinai, grįžtą skaudūs prisiminimai kai aš buvau apleistas, atstumtas ir paliktas vienišas. Tie atstūmimo baubai šliūkšteli dar daugiau nuoskaudos ir į taip blogą vidinę būseną. Aš ir vėl pykstu ir liūdžiu, tik dar labiau ir skaudžiau.

Jau pavargau……….., nebeturiu jėgų……….., pasiduodu…………., prašau, mylėkite mane kas nors, noriu, kad palengvėtų.

Apžvalga

Kažkaip taip būtų galima įvardinti atstūmimo būseną, jauseną, emocijas, eigą. Įvardinti savo emocijas, nuotaikas, būsenas – pirmas žingnis suteikiant pagalbą savo vidiniam pasauliui padėti susigaudyti ir stabilizuotis. Apie visą emocijų atliepimo seką esu rašęs kažkuriuose praeituose straipsniuose. Atstūmimo emocija turi labai didelį svorį ir krūvį ir ją fiziškai sunku pergyventi. Todėl galite sau leisti pabūti silpni, atjaučiantys, užjaučiantys ir supratingi.

P.S. Jei kada pasijusi atstumtas ir norėsis tokios pat atstumtojo patirties, šis Simonology straipsnis bus čia.

Panašūs Simonology straipsniai:

Rekomenduojami straipsniai:

Straipsnio daina The War on Drugs – Pain

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

No votes so far! Be the first to rate this post.

Parašykite komentarą

Related Posts

Close Menu