Kiek kainuoja išsiplėšti širdį?

Kiek kainuoja išsiplėšti širdį?

views
87

Pasileidžiu Макс Барских — ПО СЕКРЕТY ir sėdu rašyti. Kažkaip galvoju, kad skambant šiai dainai pavyks gerai perteikti ką noriu pasakyti. Taigi kiek kainuoja išsiplėšti širdį?

750

Man tai kainavo virš dviejų metų, apie 750 dienų ir sąskaita dar neuždaryta. Kai pagalvoji, kad tai du metai gyvenimo truputi gaila laiko. Kada nusprendžiau tai padaryti, nenutuokiau kur ir į ką veliuosi.

Jau apie porą metų esu viengungių rinkoje. Pažintys, pasimatymai, bandymai užmegzti santyki, draugų pasisakymai “kas tau yra, kada susirasi antrą pusę?” Vienu laikotarpiu, kad gal paspartinti procesą, išlindo bajeriukai, kad Simkai gal patinka bernai. Gerai pastumdavom šia tema. Bet ne man patinka mergos ar bent jau kažkokia moters esybės dalis. Tačiau tai atskiros detalės, į visumą jos nesusigroja.

Indrės foto

Po širdies išsirovimo

Po širdies išsirovimo buvau geroje santykių mezgimo formoje jei taip galima pasakyti. Tai buvo mano brandžiausi kurti santykiai kaip pagalvoju. Jaučiausi įgalus kurti kokybiškus santykius. Tad su šia banga galvojau sukurti naujus. Žinojau, kad reikia išgyventi buvusius, todėl labai neskubėjau. Pagal vadovėlį vykdžiau širdies išrovimo reanimaciją, paskui reabilitaciją. Viską išgyvenau tiesiogiai, atvira žaizda. Vienu metu atrodė nuplėš galvą kaip buvo sunku. Na bet buvau įsitikines, kad viską reikia išbūti be narkozės. Na kažkiek jos buvo, kai tris paras Odesoje nuo skambučio iki skambučio buvau išgėręs ir iš striptizo klubo išeidavau tik 7 ryte, o paskui lėkdavom su taksu ant 140 tuščiom rytinėm Odesos gatvėm į viešbutį. Bet iš esmės sąžiningai laikiausi blaivaus ir tiesioginio pasėkmių išbuvimo.

Daivos foto

Neveikė pagal vadovėlį

Mano nesupratimui niekas nesuveikė pagal vadovėlį. Viską dariau sąmoningai ir palaipsniui. Santykių kūrimo banga dar buvo nesubliuškus, bet niekas neužkabindavo. Per tą laiką sužinojau kas patinka, kas nepatinka, kas patiko, kodėl buvo vienaip ar kitaip. Nulindau net į vaikystę, kad suprasti koks susiformavo suvokimas apie moterį. Kodėl man patinka vienokios? Koks tipažas? Bet vis tiek nevažiavo. Kalbėjau su psi terapeute gal ji ką nors pamatys iš šono. Buvau tikras šio proceso inžinierius išanalizavęs atrodo visą schemą. Vienas draugas net pasakė, kad žmogui prireiktų 3 gyvenimų, kad sutiktų tokią moterį kokios Simka nori. Buvo ir kalbų, kad neieškok idealo. Bet visa tai buvo kažkaip ne tai.

Ne taip

Jausmai, mintys, išvados, analizės, kriterijai buvo kažkokie nenuspėjami. Kas buvo gerai tuo pačiu buvo ir negerai. Kas buvo priimtina, netenkindavo. Galvodavau, kad kažkokia nesąmonė. Tuomet pradėjau po truputį įtarinėti, kad problema ne išorėje, o manyje. Kurį laiką pagyvenau su tuo. Ir taip, kažkokia dalimi problema buvo manyje. Būdavo praktiškai neįmanoma atskirti kur problema manyje, kur išorėje. Viskas taip susimaišė, kad pradėjau nesuprasti kur galai. Tada perėjau į periodą, kad greičiausiai čia pabaiga gebėjime sukurti santykį. Tiesiog per daug buvo nusivilta, per daug skausmingų ir nemalonių dalykų įvyko šia tema gyvenime. Kilo mintys, kad viskas pažinta ir išbandyta ir greičiausiai nebepavyks. Nesgi yra posakis, kad su amžium vis sunkiau susirasti antrą pusę. Suprantu kas norima pasakyti šiuo posakiu, bet juo nesivadovauju.

Turiu vieną savybę – atkaklumą. Todėl vis man sukosi ta mintis galvoje kas čia ne taip. Kodėl kas turėtų traukti atstumia? Kodėl kas turėtų tikti nekabina? Kažkaip užgaudžiau kelis straipsnius apie meilės nužudymą, bet po kol kas jie man nieko nesakė. Tačiau su laiku….

Meilės nužudymas

Veikiausiai po truputį aiškėja vaizdas. Nesenai dar paskaičiau Olego straipsnį “Kaip numarinti meilę?” Tikiuosi mano paveikslo susidėliojimas yra ne paveiktas šio straipsnio kardinaliai, bet priartino prie žinojimo.

Šiandien vėl teko grįžti prie šios temos. Vėl užsirašiau kelias mintis ir su jomis atsidarė nauja gysla. Ėjo mintys ant popieriaus vienos paskui kitą, iš ko gimė šis rašinys. O visas mintis vainikavo viena mintis, kuri paaiškina tą sumaištį ir nesupratimą. Nesupratimą kaip viskas galėjo neiti, jei dariau pagal knygutę. O nėjo, nes vienu metu žudžiau buvusį santykį ir tuo pačiu bandžiau užmegzti naują. Todėl viskas ir susimaišė, nes į tą patį turinį pyliau ir nuodus ir eliksyrą. Tai minčiai padėjo atsirasti žodis nureikšminimas. Aš žudžiau, o galbūt būtų užtekę nureikšminimo. Rezultatas gavosi tas pats, bet šalutinis efektas…

Na bet

Na bet kaip ir minėjau, nežinojau į ką veliuosi, tai buvo pirma mano sąmoninga patirtis.Bet net ir po visko kas nutiko, nepritariu posakiams “viskas susiklosto savaime” ir “laikas gydo žaizdas”. Juose yra tiesos, bet be supratimo manau pasilieka daug neišspręsto ir prieštarų. Kaip ir sakiau, mano sąskaita šia tema dar neuždaryta. Nežinau kiek šimtų dienų dar bus primušta į šią sąskaitą, bet einu tolyn ir žiūriu kas bus.

Andriaus foto
Kokius jausmus sukėlė šis straipsnis?
  • 😍(2)
  • 🤮(0)
  • 💣(0)
  • 🌶️(1)
  • 😥(1)
  • 😀(0)
  • 😠(0)

This Post Has One Comment

  1. Gena

    Asmenine patirtis: kai su zmogum yra lengva, su juo santyki ir kuri. Ne myliu/nemyliu, kas aantykiuose virsesnis ir t.t. Tiesiog turi buti lengva 😉

Parašykite komentarą

Related Posts