Kodėl pasikeitė Simonology straipsnių stilistika?

Kodėl pasikeitė Simonology straipsnių stilistika?

views
24

Paleidau dar vieną straipsnį į eterį ir iš kažkur į galvą atėjo draugo žodžiai “ir vėl gilus bei rimtas”. Na ir tikrai galvoju, pasikeitė straipsnių atmosfera, ritmas, dinamika. Kurį laiką jau pastebiu, kad labiau rašosi tokie techniniai, praktiniai, o ne bulvaras. Ir kuris laikas galvoju kur nuslinko mano aštrumas, flirtas, sarkazmas, kandumas, aršumas? Turiu minčių ir kuris laikas jas virškinu. Taigi kur?

Kur?

Užsileidžiu tuoj muziką Джиган – ДНК feat. Артем Качер ir parašysiu 🙂

Kai pradėjau rašyti Simonology, buvau pačiame pike vaikystės žaizdų išsilaižyme. Buvo užsikaupę daug pykčio, nuoskaudų, neteisybės. O kaip žinia šie dalykai prisiklijuoja prie pykčio emocijos. Tad iš ten tas sarkazmas, aštrumas, kandumas. Iš pykčio. Sofistikuoti būdai transliuoti šias emocijas. Paklauskit Olego Šurajevo, Algio Greitai, Katlerio, Tapino 🙂

Taigi vaikystės nuoskaudų bagažą veikiausiai perdirbau, kas paskatino, kad maištavimas aptirpo. Kartu su juo ir toks didelis noras pasikandžioti. Freudas net sakė per vieną pasivaikščiojimą, kad atlikau pasaulio dydžio darbą. Na ir tikrai, dabar prasklaidžius nuoskaudas atsivėrė klodai kitų dalykų. Daugelis nuoskaudų kaip faktai – kažkada įvykę. Kas dar?

Kas?

Vis dažniau pažiūriu į save veidrodyje ir kitaip paskutiniu metu save matau. Dar ne taip senai sakydavo, kad atrodau kaip ant 28 ir aš tikėdavau. Tačiau dabar žiūriu į save ir matau, kad veidrodyje grubesnis vyro veidas, toks labiau su patirtim, užtikrintesnis. Galbūt nuraminęs, paguodęs, išklausęs vaikystės paauglį savyje, pagaliau būsiu inicijuotas į vyrus? Draugai man visąlaik sakydavo, kad tikri vyrai tik nuo 90kg, nes sverdavau 77. Tai dabar 7kg priartėjau prie vyro ribos 😀 Ir Freudas sakė, kad “va užgesino Simukas savo nerimus, pasijuto saugesnis ir nustojo svilint kalorijas kaip atominė jėgainė”.

Tai dabar į gyvenima atėjo ramybė? Nepasakyčiau. Atsidarė kiti klodai. Kirba mintis, kad vykdydamas vidines reformas vis labiau realizuoju savo potencialą kaip asmenybė. Prasisprendžiau kas man buvo įdiegta, ką galima pagal save prisitaikyti ir atsivėrė naujesnis matymas.

Kaip vyksta reformos?

Vakar su nauja pažintim įsikalbėjom apie ex santykius ir ji paklausė koks mano moters išvaizdos tipažas. Pasakiau, kad man būtų lengviau Facebook’us parodyt. Parodžiau. Ir ji manęs paklausė ar aš nesumaišiau ją užkalbindamas. Nes pas mane visos mažos ir tamsios buvo 😀 Aš ilgai galvojau kodėl man patinka tam tikras išvaizdos tipažas. Pramečiau dar kartą Facebook’us. Ir suveikė jos žodžiai. Dar kartą įsitikinau, kad tiesiog žinojimas be jausmo tik dalis informacijos. Pagaliau atėjo jausmas į prisiminimą, kurį vis analizuodavau, bet nevaisingai.

Prisiminimas

Pamenu paskutinius darželio metus, buvo išleistuvės. Vaikai lakstė lauke pasipuošę ir mergaitės gaudė berniukus, kad pabučiuoti. Man tada buvo šešeri. Bučinių netrūko, tačiau vis užkliūdavo damėsys už tamsiaplaukės ilgakasės, pilnesnių lūpų, rudaakės, pustažandės. Ji gaudė kitą. Aš vis pabandydavau pasimaišyt pakeliui, bet gaudavau ignorą. Kažkaip pradėjau stebėti ją iš šono. Ji veikiausiai tai pastebėjo, atsisuko. Tas žvilgnis buvo toks paveikiantis. Iškart sugrįžo jausmas. Buvau su lengva šypsena atstumtas. Manęs kažkodėl specialiai negaudė. Buvo nefaina, skaudoka, liūdna. Ir užgimė tas jausmas, kad turbūt aš kažkoks nelabai OK. Veikiausiai šis jausmas iki 37-erių traukė, kad aš jį patenkinčiau. Juk įsitikinimai lipdosi aplink jausmą kaip apie kokią pieštuko šerdį. O patenkinti jį buvo galima tik atkartojant situaciją ir kad mane priimtų. Na bet aš jau suaugęs, matau tai iš šono, todėl galėsiu padirbt šiuo klausimu su savim šešiamečiu. Įgudau pasirūpinti savo mažaisiais vidiniais vaikais.

Hipotezė

Veikiausiai mano vidiniai vaikai apraminti, tapau tėčiu, vyru ir atsirado kitas matymas, prasidėjo naujas filmas. Galbūt su nauju filmu ir naujas sarkazmas? Matysim 🙂 Keiktis vis dar man labai patinka 🙂 Kaip ir pasikabinėt, pratraukt per dantį, tik jau ne su tokiu dideliu poreikiu 😉

Kokius jausmus sukėlė šis straipsnis?
  • 😍(0)
  • 🤮(0)
  • 💣(0)
  • 🌶️(1)
  • 😥(0)
  • 😀(1)
  • 😠(0)

This Post Has One Comment

  1. Is Fredos

    Draugai sako, kad vyrai nuo 100kg 🙂 tad truksta daugiau 😉 ( truksta kg, bet ne cm 🤣🤣🤣).

Parašykite komentarą

Related Posts

Close Menu