Nuotaikos. Liūdesys 2019-08-07

Nuotaikos. Liūdesys 2019-08-07

views
5

Vakar manes paklausė senai matytas žmogus kaip sekasi. Tai man patinka mano naujas atsakymas, kad šiandien sekasi taip ir taip. Pasakiau jam, kad gyvenu nuo dienos iki dienos. Taip kažkaip lengviau įsivardinti kaip sekasi, nes nereikia sumuoti visų dienų rezultato ir išsivesti vidurkį. Arba nereikia sakyti “viskas gerai” iš įpročio arba nenorint pasirodyti besiskundžiančiu nelaimėliu. Arba “blogai”. Galimai irgi įprotis bėdavotis. Įvardini tiesiog esamą situaciją.

Tai šiandien liūdesys 🙁

Žinau dėl ko, bet nesakysiu. Pramokau pasivaikščioti po savo vidinį žemėlapį ir suprasti kas kaip ir kodėl. Pastebėjau, kad jausmai šiandien labiau reaguoja su liudesinga muzika iš mano playlisto. Na tai važiuojam per 2019-08-07 su liūdna nuotaika.

Važiuojam

Grojarašty užgroja rūską repą. Jis ištraukia iš praeities spintelės liūdną emociją / jauseną, kai būdamas paauglys jaučiausi niekam nereikalingas ir kiemas mane priėmė į savo globą. Tai puikiai suėjo tos tematikos dainos Ноггано – С Перекура , Баста – Олимпиада 80 . Šios dainos mane lydi jau nuo senai, kai jaučiuosi apleistas. Sako prisiminimai atminty apsipina aplink emociją. Tai pirmiausia muzikos pagalba ją pasižadinu, o paskui stebiu kas ir kaip. Ta pažadinta emocija tarsi magnetas iš vidinių spintelių pritraukinėja kitas situacijas, prisiminimus, susijusius su liūdesiu. Todėl gyvenimas gali pasirodyti chrenovas. Nors galima ir pasitikrinti ar jis realiai toks nebuvo. Žodžiu liūdesį personifikuoju (kad lengviau būtų orientuotis. Rekomenduoja specialistai) kaip “dedę revizorių”, kuris vaikšto po mano vidinį pasaulį, atidarinėja visas duris ir rodo dalykus. Rodo, kad reikia išsitraukti tą situaciją, išjausti, apdirbti, perdirbti. Čia galima baigti su senu ir pradėti kažką keisti. Čia šitas nevažiuoja ir galima iškviesti pykti, kad truputi išsijudintų ir t.t.

Nebereikia vengti

Pastebėjau (jau seniau, ne šiandien), kad nebeieškau arba ieškau rečiau būdų kaip save pralinksminti ar nukreipti mintis kitur, kai ateina liūdesys. Nebeieškau linksmos muzikos playliste, nebegalvoju kokią linksmą veiklą pasidaryčiau, išvažiuočiau kažkur, neieškau su kuo susitikt ir pabendraut (galioja trumpalaikiam liūdesiui), kad pralinksmėt. Žodžiu liūdesys nebėra kažkas tokio, kas anksčiau buvo nesuprantama būsena, kuri tiesiog neprašyta ateina, elgiasi su manim kaip nori, neleidžia pabėgti ir sukelia kančią. Žinoma liūdesys sukelia savus pojūčius ir efektus, nebus taip, kad “ai viskas zjbs”. Bus liūdna, slėgimo jausmas, gal ašarytės,. Bet nebus ar bus stipriai mažiau to “kas?, kodėl?, už ką?, už ką man?, kas per nesamonė?, kiek galima?, kur man dėtis?, kaip nuo to išsivaduoti?, aš nelaimingas. Nekurs arba kurs labai mažai suvokimo, jog tai dėdulės Kristaus iš dangaus siųsta bausmė. Nesijaus toks absoliutinimas, kad gyvenimas – chu**ne, kad niekas nuo taves nepriklauso ir tu bejėgis.

Tiek iš nuotaikos liūdesys 2019-08-07

P.S. Kai apims liūdesys, gali sugrįžti i šį Simonology straipsnį ir pasikonsultuoti su savo liūdesiu.

Susiję Simonology straipsniai:

Rekomenduojami straipsniai:

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

No votes so far! Be the first to rate this post.

This Post Has One Comment

Parašykite komentarą

Related Posts

Close Menu