Mano Tinder patirtys ;)

Mano Tinder patirtys ;)

views
63

Manau pribrendo laikas parašyti apie Tinder patirtis. Po paskutinių santykių praėjo kokie 1.5 metų. Jau kuris laikas viskas nusigazavo skyrybų klausimu, tai daug adekvatesnis žvilgsnis į merginas. Todėl užsinorėjau apažvelgti savo Tinder patirtis.

Pradžia

Žodžiu, po paskutinio išsiskyrimo delikačiai palaukiau porą savaičių, kad įsitikinti, jog noriu eiti toliau. Pradėjau Tinder’int. Pasirodo pasimoviau su tuo, paskubėjau. Poskyrybinis efektas atėjo kažkaip pavėluotai. Pradžioj galvojau, o kaip lengvai praėjo skyrybos, bet apsigavau. Teko kokius metelius pasikankinti. Dirbau dieną iš dienos, kad užsiraišioti visus galus, kiek įmanoma daugiau suprast, išjaust jausmus, kurie užsiliko. Tai va, užtrukau metus ir tuometinis tinder’inimas buvo paveiktas poskyrybinio efekto. Na bet jau dabar kokį pusmetį jei ir liko kažkas, tai liko trupiniai. Galva dirba be užteršto fono, blaiviai, pakankamai 🙂

Paskutinis pusmetis

Na, kriterijai visada buvo nepriklausoma moteris. “Užsidirbu savo reikmėms, o viskuo kitu rūpinasi vyras”, tai ne variantas, man tai nėra nepriklausomas moteris 😀 Aš jau rūpinuosi viena keturmete, kuri dar tikrai negali sau užsidirbt, tai nenoriu “augint” dar ir dvidešimtmetės-trisdešimtmetės. Žodžiu finansiškai lygiaverčiai santykiai jau būtų pradžia. Na ir kaip su šiuo reikalu rinkoje?

Finansiškai lygiaverčiai santykiai

Sakyčiau tikrai neblogai. Kokie 25% moterų net nekyla klausimas apie pinigus iš vyro. Jos turi savo ir pakankamai savo, tai šioje vietoje bendravime net nesustojama.

Iniciatyva užmezgant kontaktą

Va šioje vietoje tai stipriai **jovai. Taip storžieviškai tariant “prasukau” kokį 200-400 pokalbių/susirašinėjimu. Nuo trumpų iki keletos pasimatymų. Tai pačios užkalbino gal penkios, nu max 10. Likusios, atradau apibūdinimą, “tortai”. Kodėl “tortai”? Man vaikystėje baba sakydavo, ko sėdi kaip tortas, daryk ką nors. Tai va, gauni “match” ir 390 “tortų” laukė kol parašysiu pirmas.

Merginų paminėtos priežastys

 • vyras turi žengti pirmą žingsnį;
 • nenori pasirodyti nemoteriška;
 • vyrai bijo drąsių moterų;
 • senamadiškų pažiūrų;
 • visa kita **uine.

Ką pavyko pačiam išsiaiškinti šia tema?

 • nežino kaip pradėti pokalbį, nes niekad to nedarė, laikėsi “senamadiškos” pozicijos;
 • nelabai turi ką pasakyti;
 • nedrįsta
 • siauras socialinis spektras: apranga, grožio industrija, kelionės. Ta prasme, kad temos nelabai kur kertasi su bendromis, o ką jau kalbėt vyriškomis temomis. Tai apie keliones ir kokius renginius galima susikalbėti. Tačiau kai man patinka ekspedicinės kelionės, ne architektūra ar kurortai, tai ir čia dažnai strigimas. Čia jau mano problema, kad esu laukinis 😀

Iniciatyva vystant ir tęsiant bendravimą

Šioje vietoje kiek geriau, bet irgi ne Amerika. Yra gera Bastos daina “Detka“. Tai labai tinka vieni žodžiai iš ten: “kad prieiti ir prakalbinti tave reikia atrakinti tavo slaptą kodą”. Tinka šie žodžiai merginų “tortų” subkultūrai. Pradžioj vyras turi sudominti, nustebinti, o tai kitu atveju lauks kol lemtis pames tą “tikrąjį”. Tačiau su amžiumi tas reikalas kiek slopsta 🙂 Tikriausiai pabosta laukti. Bet čia mano asmeninė patirtis.

Teko iš panų girdėti, kad daug kas su intymiais pasiūlymais arba “labas”, “ką tu?”, “ką veiki?”, “ką dirbi?” pradeda, tai joms tipo neįdomu. Bet čia ir vėl “tortų” subkultūra 😀 Lauki kol sudomins. Jei taip nuobodu, susikurk sau įdomų pokalbį. Bet…….

Merginų lūkesčiai vyrams

 • kad būtų vyriškas;
 • kad būtų stipresnis;
 • horoskopai;
 • tikras vyras;
 • protingas;
 • šeima pirmoj vietoj;
 • ūgis;
 • ne tik dėl sekso pažintis;
 • nevedęs;
 • rimti santykiai;
 • aktyvus.

Ką aš galvoju apie tai?

BL**T 😀

Kas į tą bl**t įeina? Na tikrai daug reikalavimų santykiui pradėti ir jokios iniciatyvos iš moteriškos pusės juos pradėti. Sakyčiau santykį vertėtų pradėti nuo geranoriškos intencijos, ne su reikalavimais 😀 Pakalbi, pakurstai pokalbį ir tada sprendi ar pakeliui ar ne.

Kad būtų vyriškas

Labai abstrakti savoka. O vyrai nemoka abstrakčiai mąstyti, juk jie neandartaliečiai 😀 Jiems gi reikia konkrečiai pasakyti 😀 Juokauju ir vėl. Per tiek laiko susidariau suvokimą kas tai, nors ir esu vyras 😉 Tai yra vidinio jausmo sukūrimas, kad moterimi bus pasirūpinta. Žodžiu saugumo, aprūpinimo ir asistavimo reikalas. Archetipinis besirūpinančio vyro identitetas. Psichologijoje yra teorija, kad ieškoma būsimame vyre tėčio, kuris visada aprūpino arba ne. Tai būsimas vyras turės atbūti tėčiu. Transakcinės analizės prichologijos teorijoj tai yra aukos ir pasyvo vaidmuo. Nelabai gražiai skamba.

Kad būtų stipresnis

Na čia irgi savo regalijų atidavimas, pasitraukimas į antrą planą. Bet toks dažnai pasitaiko suktas. Maždaug, aš tau atiduodu save, bet žiūrėk berneli, rūpinkis taip kad man patiktų, kitu atveju bus daug nepasitenkinimo rodymo. Tai va, jei norit į tokį santykį, teks išmokt minčių skaitymo. Kažkokiu būdu mokėt perimti ir išjausti svetimus jausmus, kad moteris jaustųsi komfortabiliai. Na ir prisiimti žmogų, panorusį nusimesti dalį atsakomybių už sąlygą, kad juo bus pasirūpinta. Kažkas panašaus į terminą regresija, kai grįžtama į ankstesnę brandos raidą. Tai gerai iliustruoja pasakymas “vyras man turi leisti pasijusti maža mergaite”. Bl**t 😀 Mažos mergaitės į darželį eina 😀

Horoskopai

Be komentarų 😀

Tikras vyras

Na tai čia tas pats kas būti vyrišku, tik labiau toks mitologinis arba filmų dalykas. “Fifty shades of grey” arba “9.5 weeks” su Mickey Rourke. Na žodžiu galimybė pasiromantinti ir pasijausti lepinama tikro Tarzano 😀 arba kokio kito personažo.

Protingas

Čia turbūt, kad būtų apie ką kalbėti. Ir dar, kad nedarytų nesąmoniu santykiuose, kad žiūrėtų rimtai į šeimą. O ne taip kaip daugelis varinėja su draugais, geria, šokiai, nebūna namie, kitos mergos…. Dar protingas tai, kad turėtų galvą ir išlaviruotų šeimos laivą tarp gyvenimo bangų. Tiek finansiškai, tiek nefinansiškai. Žodžiu, reikia gero vyro su kurio laivu būtų galima išplaukti į plačiuosius vandenis 😉

Kiti

Kitus jau tingiu aprašinėti. Nebent ūgis. Panelės, svarbu ne ūgis, o smūgis 😀 Nors jei smūgis bus nukreiptas į Jus, tai…… Ne, geriau tada tegul lieka ūgis. Kašiorai – labai gerai. Oksana gali paliūdyti 😉

Ai, dar aktyvus. Na kad nebūtų kaip Al Bundy. Nesedėtų namie prie teliko su alum, bet ir niekur neitų. Varytų į kalnus nevarydamas, nes vienai nėra ką veikt namie, o į kalnus per sunku 😀 Žodžiu su aktyvumu komplikuota, bet norisi 😀

Tinder

Tai va tindi rindi Tinder taip spindi 😀 Buvo ir smagių epizodų. Bet po kol kas iš mano pusės vis dar tindi rindi 😀 Nerašysiu savo pageidavimų, nes nenoriu būti išspirtas iš Veneros. Jaučiu jei parašyčiau, tai garantuotai būčiau praspirtas 😀 Gero visiems Tinder!!

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

Parašykite komentarą

Related Posts

Close Menu