Marius Lucka

Marius Lucka

views
45

Na šitas……., kaip čia jį pavadinus? Kažkada pats sakė jog norėtų, kad jį vadintu kūrybininku. Nežinau, ką šitas žodis reiškia, bet esmę turbūt suprantu. Nepavadinčiau jo statutiniu tinklaraštininku, nes kiek esu pastebėjęs, tai tik Instagrame papostina nuotraukų ir po jomis parašo minčių. Arba padaro video.

Net vieną video išsisaugojau. Žodžius atsimenu mintinai:

” Jeigu tu, skaitai saviugdos knygas, turi elektrinį paspirtuką, rukai iQos ir tau geriausias telefonas yra Samsung’as. Tai tu bl**t dūxų dūxas vapše cha cha cha cha cha”.

Bet Lucka man labai patinka. Kažkada mano pažįstama sakė, jog Mariukas tik protingų minčių prisiskaitęs ir pats nėra protingas. Aš nesakyčiau, jog jis yra moksliukas, mokslininkas, akademikas, akademinis filosofas. Jis veikiau gerą įžvalgą, gerą intuiciją, gerą liežuvį ir daug pasaulietiškų patyrimų turintis menufkė su kiemo vaikio paveldu. Kitaip sakant, gerą emocinį ir socialinį intelektą turintis Instagram blogeris.

Realiai, tai Mariukas mane įkvėpė rašyti į viešą erdvę. Pagalvojau jei jau Lucka leidžia sau pamėtyti intelektualių sąmojų ir minčių su keiksmažodžiais į viešą erdvę, tai ir aš norėčiau.

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

No votes so far! Be the first to rate this post.

Parašykite komentarą

Related Posts