You are currently viewing Neištikimybė. Kai nori savo jausmus atiduoti tam, kuris priima

Neištikimybė. Kai nori savo jausmus atiduoti tam, kuris priima

views
911

Neištikimybė. Kai nori savo jausmus atiduoti tam, kuris priima. Kas čia per tema ir apie ką ji? Manau, paskaitę prisiminsite, kad kažkada gyvenime buvo iškilusi tokia situacija. Bent jau aš prisimenu, kad Santa Barbaroj, tai dažnai pasitaikydavo.

Prologas

Kažkaip šiandien dienos įvykiai arba pasiekė piką arba sukrito tiek daug, kad norisi jų perviršį pasidalinti su kažkuo. Arba galima sakyti, kad norisi kažkokio artumo. Na, kad suprast, pabandykite prisimint, kai būdavote maži vaikai ir kai būdavo emociškai sunku, norėdavosi bėgti pas močiutę, tėtį, mamą, senelį ir apsikabint, pabūti, išbūti tą sunkumą, prisiglausti.

Suaugę jau nebėgame nei pas močiutę, senelį ar dar kažką pasedėt ant kelių. Suaugusieji šį poreikį realizuoja su kitu suaugusiuoju kitaip, nes ant kelių nebe labai telpame. Ir kur šioje vietoje gali nutikti neištikimybė? Turbūt jau žinote.

Neištikimybė

Atsivėrimas kitam žmogui yra intymus procesas. Kas nori priimti tavo jausmus arba susidaro įspūdis, kad nori priimti jausmus, į tą žmogų jausmus ir išprojektuoji. Jausmų išprojektavimas, atidavimas dažnai paskatiną fizinį kontaktą. Nes juk mažas būdamas sedėdavai ant kelių prisiglaudęs. Ir į suaugusiųjų pasaulį atsineši tokį patį artumo pajautimo modelį. Tai va, tokioje būsenoje ir ieškai kas galėtų tave priglausti.

Dažniausiai, tai būna draugai, antra pusė, kiti gal net daro tai su savo vaikais (ko nerekomenduočiau). Tačiau draugai, jie turi savo artumo ribas, vaikai irgi nėra lygiavertis priėmėjas. Geriausias “priėmėjas” yra antra pusė arba….. Artumas su antra puse turi mažiausius ribojimus.

Tai iš kur neištikymybė?

Galbūt santykyje ne viskas tuo metu yra gerai? Galbut santykyje yra skaudžių atsivėrimo ir nesupratimo patirčių? Galbūt santykyje bijoma apkrauti kitą žmogų ir įnešti į santykį papildomos apkrovos, kas didina nestabilumą? Galbūt santykyje atsivėrimas yra nepropaguojamas apskritai? Galbūt santykyje jautiesi vienišas ir nesuprastas? Ir štai šalimais pasitaiko “šviežias” išprojektavimo kandidatas. Kodėl šviežias? Nes jis nedalyvauja santykyje nuolat. Jo nesaisto sudėtingi procesai, santykio istorija, patirtys, nesklandumai, painiavos ir taip toliau. Kandidatas tau rodo simpatiją ir ši personą tau taip pat visai nieko. Kas vyksta toliau…..? Nemoralizuosiu, nemodeliuosiu, nepatarinėsiu ir, manau, kiekvienas esat patyręs tokią situaciją ir kiekvienas turėjot savo pabaigą.

Šis straipsnis gal labiau informacinis, kad suvokti, kas vyksta, kodėl tai vyksta, kas to šaltinis, kaip pastebėti, kad tai vyksta. Artumo ir atsivėrimo poreikį turime visi ir jis KARTAIS gali būti impulsyvus. Kad jis nebūtų toks impulsyvus ir netikėtas, suvokimas ir supratimas tai daro mažiau impulsyviu.

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

Parašykite komentarą

Related Posts