Susipažinkime su pagunda. Nebijokite.

Susipažinkime su pagunda. Nebijokite.

views
14

Bus daug klaidų, net rankos dreba nuo jaudulio. Taigi, susipažinkime su pagunda. Nebijokite (ir bijokite, nes darote nuodėmę) dievas nenutrenks su žaibu ir nenumes po kol kas į pragarą, mes tik susipažinsime. Žiūrėjimas – mažesnė nuodėmė, nei veiksmas. Blogiausia kas bus, tai gausite delnu per užpakaliuką.

Pagundos anatomija

Pagunda dažniau eina su fantazija nei su žinojimu. Fantazijoje suidealizuojamas įvykis, procesas, efektas, rezultatas, vizualizacija. Kokiu kampu stovės, kokia bus aplinka, veiksmai, judesiai, prisilietimai, foninė muzika….palieku Jūsų fantazijai.

Pagunda bręsta ir auga nuo savo slaptumo, nes tai juk nepadoru, didėja azartas, kaupiasi fantazijos, auga noras išsiveržti, pasielgti “blogai”. Juk visą gyvenimą tramdė, ribojo…. Nusipelnėte savo kūnu atkeršyti visiems kritikams, cenzoriams, blogiečiams, kas sukūrė jums apkrovos. Pasielgsite visiškai savanaudiškai, tik dėl saves, ne dėl vaikų, vyro/žmonos, tėvų, kaimynų, bendradarbių, apkalbinėtojų, moralizuotojų, šventuolių. Atkeršysite visiems!!!! Dar prisideda tas “instinktas” (jei toks yra) siekti nepasiekiamo. Jūsų pyktis, fantazija, savirealizacija taip pasikūrusi, kad tuoj sprogs, reikia realizuoti šią psichinę energiją NEDELSIANT!!!

Kas toliau?

Tačiau kontaktas kartais sugrąžiną į realybę (kartais ir ne). Idealizavimas neatitinka tikrovės. Tikrovėje žmonės paprastesni, su trūkumais, kuriuos ištrynėte savo fantazijose arba nepastebėjote apimti euforijos. Bet žinoma, kad įsitikinti, reikia pabandyti pačiam. Žinojimas Amono rago (smegenų dalis) neįtikina, jis veikia nepriklausomai nuo protingųjų smegenų.

Bet!!!! kartais pagunda realizuoja tave, išlaisvina poreikį, nukrauna. Būna ir nuveda toliau. Bet būk sąžiningas su savimi, tai visad kažkiek graužią sąžinę. Nes pavalgei ir ramu, bet liko sujauktas stalas. Būtų gerai jog šitą dalį kažkas išoperuotų.

Moralizavimas

Prieš skaitydamas tokį straipsnį dažniausiai tikiesi, kad po visu tuo dažniausiai slepiasi pamokymas gal religinis, gal psichologinis kaip neverta pasiduoti pagundai. Bet tai kokia pagunda jei nesugundo?

Pagunda kitaip

Pagunda turi savo malonumų. Ji galbūt realizuoja, galbūt suteikia sparnus, priverčia žydėti. Arba nuvilia. Įsitikini jog tai buvo ne tai ko tikėjaisi, žinau šimtus istorijų.

Manyčiau, pagundai reikia tinkamai pasiruošti. Būti atviru su savimi, būti kruopsčiu ir delikačiu su savimi, išsiklausinėti saves kas yra tikra, kas iliuzija. Žinoti, kad stalas bus susijaukęs. Žinoti jog vienas statymas ant raudono gali būti pravalas už kurį gali reikėti daug atidirbinėti. Galbūt vertėtų pagundą paversti nebe slaptu reikalu ir galbūt ji praras savo vertę. Vertėtų tiesiog susipažinti su savo pagunda, nes bėgimas nuo jos tik daro tave labiau pažeidžiamu ir nenuspėjamu, ko pasekoje nutinka: ” aš nežinau kas su manimi nutiko”, “aš nežinau kodėl taip pasielgiau”.

Laiko yra

Nesiparink, Amono ragas padarys darbą pilnai, sugundys tave, tu tik susižiūrėk savo pusę kada paspausti PROCEED mygtuką 😉 Jei nesi nuoširdus su savimi, nesi nuoširdus savo sprendime, geriau paslėpk savo ranką kelnėse (už sijono), kad “nevalingai” nepaspausti mygtuko. Laiko pergalvoti yra. Pagunda gi įgyvendinti dabar yra neprivaloma. O “adrenalino” (veikia kiti hormonai) dozę gausi jau ir šioje situacijoje. Tik teks atkelti kulminaciją. O gal ji laikui bėgant ir visai sunyks ant i susidedant taškus? Čia pamąstymui.

P.S. Pagunda yra kasdienė mūsų gyvenimo dalis. Jei reikės įžvalgos su kuo ją ‘valgyti”, Simonology straipsnis taves čia lauks visada.

Susije Simonology straipsniai:

Rekomenduojami straipsniai:

Straipsnio muzika The Weeknd – Hurt You feat. Gesaffelstein

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

Parašykite komentarą

Related Posts

Close Menu