You are currently viewing Paleidimas. Kaip liūdesys su pykčiu vienas kitą subalansuoja.

Paleidimas. Kaip liūdesys su pykčiu vienas kitą subalansuoja.

views
17

Galvojau pradžiai paleidimą apibūdinsiu, kaip nutrūkusią virvę, bet man ji dar nenutrūko, tai apsiėmiau palyginti su gitara.

Žodžiu, paleidimo procesas – kaip tinkamas gitaros suderinimas. Jei per daug pykčio, paleidimas nevyksta, nes negali “atsikabinti”. Jei per daug liūdesio, negali palikti atviros žaizdos. Dažniausiai šiame procese būna likę ir daug gražių momentų iš praeities, kurie gali vėl pakurstyti pykti, užlieti liūdesiu. Taip ir sukasi trikampiu, o gal net aštuonkampiu, detaliau pažvelgus.

Pyktis neleidžia visko prisiimti sau, jis skirsto, ką prisiimti, ką atiduoti. Pradžioj dažniausiai dalina ne sau, bet liūdesys priverčia peržiūrėti dalybas.

Gražūs prisiminimai……., malonu prisiminti jei esi save išbaigęs ir nuėjęs gyvenimu toliau, kurti naujų gražių išgyvenimų. Jei ne, dirbi toliau su liūdesiu ir pykčiu. Tai galbūt visai geras parametras matuoti kaip išbaigtas tavo paleidimo procesas, ar jau galima nutraukti virvę.

Liūdesys……………………………….., dažniausiai užsitęęęęęęęęęęęęsia ilgiau, paskui pasirodo epizodiškai, galimas ir atkritimas. Liūdesį gerai malšina pyktis. Sako, kad kai žmogus pyksta, jis turi jėgų atsikelti iš liūdesio ir “gydytis”. Liūdesį dažnai pakeičia pyktis ir atvirkščiai. Nepavykstant susibendrauti su liūdesiu, gali kilti bejėgiškumas ir tada reikia laukti pasirodant pykčio, kuris atneša jėgų liūdėti toliau, pastato ant kojų.

Ir galbūt viso to finišas – paleidimas, nutrūkusi virvė. Matysim, derinam gitarą toliau.

Bet galima visą tai prasukti kitaip, paprasčiau: galima viską nugrūsti į giliausią savo kampelį arba gerai gerai sau pameluoti, uždėti kodą, kad prilaikytų liūdesio ir pykčio arklius. Ir gyventi su akmeniu kišenėje.

P.S. Kai bus sunku, visada gali sugrįžti į šį Simonology straipsnį. Juk kai žinai, kas su tavim darosi – truputi saugiau!

Susiję Simonology straipsniai:

Rekomenduojami straipsniai:

Straipsnio daina: Billie Myers – Kiss The Rain

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

No votes so far! Be the first to rate this post.

Parašykite komentarą

Related Posts