Ciklas. Sapnai Poskyrybinis laikotarpis.

Ciklas. Sapnai Poskyrybinis laikotarpis.

views
9

Sapnas

Sapnuoju. Poskyrybinis laikotarpis. Susitinku su mergina su kuria naujai susipažinau ir ji man pasako, kad prieš nuspręsdama ar pasirinks mane kaip savo antrą pusę permiegos su savo buvusiu, o paskui su manim ir pažiūrės kuris geresnis. Ir tai vyksta viename kambaryje, kur aš esu priverstas žiūrėti.

Iškart seka antras sapnas. Ir vėl poskyrybinis laikotarpis, kur mano ex pasiprašo leisti pernakvoti. Aš sutinku. Ryte tvarkausi, ruošiuosi į darbą, paskambina į duris kažkoks baxūras, pasako, kad pas mano ex. Aš jį įleidžiu ir jie nueina kartu į salioną ir pradeda glamžytis. Man kyla vidinis pasipiktinimas, kad vapše nepagarba mano atžvilgiu ir aš juos abu paimu už pakarpos ir išmetu na**ui iš buto. Ex dar pakeliui pradeda tipo sakyti kas yra juk mes išsiskyrę. Tai mintyse pagalvoju “eik na**ui, jei nesugebi suprasti pagarbos normų” ir išmetu juos.

Aiškinimas

Diena prieš tai pakalbu su pažįstama. Ji man papasakoja savo poskyrybinius ir tarpskyrybinius laiko etapus. Nedatalizuosiu kas ir kaip ten buvo, bet man tai sužadino skaudžius poskyrybinius prisiminimus. Na ir žinoma to prasmė buvo vėl patikrinti mano įsitikinimus. Nes tipo gyvenime vyksta negražūs dalykai ir ar tu esi pasiryžęs atstovėti už savo įsitikinimus, kad santykiuose galima negrybauti.

Prieš tai buvusi ciklo dalis: Ciklas. Sapnai. Šuolis parašiutu

Sekantis ciklo straipsnis: Ciklas. Sapnai. Apokalipsė ir partizanas

Rekomenduojami straipsniai:

Straipsnio muzika: The Weeknd – Secrets

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

No votes so far! Be the first to rate this post.

Parašykite komentarą

Related Posts