You are currently viewing Prokrastinacija. Kai dirbti REIKIA 🤮

Prokrastinacija. Kai dirbti REIKIA 🤮

views
15

Šiandien sėdžiu darbe ir nifiga nesinori dirbti. Jau kelinta diena sukasi tokia. Vyksta ta vadinama prokrastinacija, kai ieškai ir randi priežasčių kaip nedirbti: FB scrolinimas, messenger chatinimas, tinder, youtube, googlinimas, bet tik ne darbas kurį reikia padaryti. Atkreipkit dėmesį į žodį REIKIA! Kokia kančia kai darbas visada – REIKIA! Kai kas taip pragyvena visą gyvenimą (siaubas).

O kaip kitaip?

Nedarysi kas reikia, nebus pinigų. Nebus pinigų, nebus už ką gyvent. Nebus už ką gyvent, būsi bomžas. Būsi bomžas – prasigersi. Prasigersi – eisi per konteinerius ir kažkurią žiemą sušalsi ir užsilenksi kur nors prie laiptinės.

Fui koks baubas (yra straipsniukas apie saviplaką, paskaityk). Reikia eiti dirbti, nes į kaklą alsuoja tas piktas baubas. Gerai jei tik baubas, o ne piktas darbų vadovas, vyr vadybininkas, direktorius, žmona, kuri bamba, kad koks tu vyras, neparneši į šeimą pinigų. Jauti nevisavertiškumą ir prieš tuos, kurie deda į tave lūkesčius: tėvai, draugai, šeima, mokytojai, univeras….Fucking baubų armija. Spaudimas į sprandą tikrai nemažas.

Darboholikai

Nesenai turėjau pokalbį su savo labai artima ir gera drauge. Klausiausi jos ir juokiausi 🙂 Papultumėt tai konkrečiai Xenai į ofiso komandą 😀 Šventos mišios chebra 🙂 Darbas yra darbas ir jokių papildomų dalykų. Papildomi dalykai turi būti palikti už ofiso durų. – Bet gi žmogus turi jausmus, emocijas, tądienes nuotaikas, – sakau jai. Bet ji “pasikūrusi” nesupranta kaip gali būti nuotaikos (paskaityk straipsniuką apie emocijų nuneigimą) ir darbas. Ir vis dėl to žmogus yra nuotaikų būtybė. Palaiminti tie, kurie susiranda darbuotojų, kurie darbo veikloje slepiasi nuo saves. Tai baisiai atkaklūs ir ištvermingi žmonės. Sakoma “dirba kaip sau”. Kuo daugiau vidinis pasaulis juos veja, tuo jie daugiau pasineria į darbą. Infarktas, vienas kitas retai juos sustabdo. Gal tik pristabdo 🙂

Tai ką daryt?

Pats pabėgau ir visus išdūriau 😉

Nieko jei nenori. Bet aš pasakysiu ką aš pastebėjau ant saves. Galima parduot Ferrarį ir išlėkt į Usūrijos Tibeto – Tailando vienuolyną. Galima ir nelėkt ten. (paskaityk apie pabėgimą į aukščiausia Vokietijos viršūkalnę). Nors suprantu žmones, kurie užsikniso nuo tokio darbo spaudimo, sulūžo jų emocinės užtvankos ir jie pabėgo į namelį prie ežero su savo filosofija.

Aš kaip visad buvau tas nepatogus tėčiui su savo klausimu KODĖL, nepatogus mokytojoms su tuo pačiu KODĖL, nepatogus ir sau, su tuo pačiu KODĖL. Kai apie trisdešimtuosius metus tablečių ryjau iš kokių šešių buteliukų ir buvau visiškas hipochondrikas, pagaliau Jėzus manes pagailėjo ir atsiuntė į mano galvą klausimą KODĖL 🙂 – Simai, kodėl tu visą tai darai?

Kodėl?

Kadangi kodėl – mano arkliukas, tai aš pradėjau save atakuoti su kodėl (turiu straipsniuką apie mąstymą, paskaityk). Būti milijonierius. Kodėl? Kad jausčiausi pilnavertis prieš tuos, kurie mane nuvertino: “Simai, iš taves nieko gero neišaugs”; “Simai tu turi gerą galvą, bet neišnaudoji jos, mes tavim nusivylę”; “Geresnės mergaitės berniukams, kurie turi geresnių daiktų”, na ir visus tuos pavyzdžius Jūs patys žinote. Prireiktų per ilgą straipsnį parašyt, kad visus išvardint.

Tai va, su tais kodėl aš išsinarsčiau save, atskyriau kas mano, o kas lūkesčiai. Nepuoliau keliaut po pasaulį, kad atrast save, tiesiog vienu metu dirbau kad būtų iš ko gyvent ir gretimais dariau kas teikia malonumą. Nustebtumėt iš ko žmonės daro pinigus 🙂 Kad ir pvz. Naglimantas 😀

Prokrastinacija

Tai va, prokrastinacija ateina, kai būna per daug REIKIA. Nežadu utopinio pasaulio, kur visi po lygiai, laimingi ir gražiai. Nes kažkada vis tiek atplauks vikingai ir….. Bet gal vertėtų negalvot apie visą pasaulį, kas ir kaip šiuo atveju. Va, pasiūlymas pasižiūrėt kiek pas tave yra REIKIA ir kiek iš jo TAVO! Nes dirbt ir kovot su tūkstantine baubų armija…. Užjaučiu tave brolyti/sesute jei tu ne nuo saves bėgantis darboholikas.

Atlikite apklausą apie darbą.

ATLIKTI

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

Parašykite komentarą

Related Posts