Laimė.

views
55

Nebesijaučiu laiminga. Niekas nebeteikia laimės. Su draugu pykstuosi kiekvieną dieną dėl menkniekių. Man sunku jam išsakyti viską ką jaučiu ir galvoju, nes jis mane ne taip supranta. Bijau jo netekti ir nežinau kaip man jam atsiverti. Viskas prasidėjo kai atvažiavome į Angliją. Nuo to pasikeitė jo elgesys ir mano. Nebežinau ką daryti. Verkiu kasdien. Niekaip negaliu nei nusiramintti nei atsikratyti blogų minčių...

img-answer-questionSimonology atsakymas
  • Nebesijaučiu laiminga.

Atsako Simonology: Siūlyčiau tiksliau įsivardinti, kas jums yra laimė, kas jus daro laimingą. Apibendrinimai yra labai netikslūs. Ir jei jus tarkim apėmęs nusivylimas, jis galimai užgožia visas kitas būsenas. Man kartą psichoterapeutė sakė, kad girdime tas būsenas, kurios garsiausiai rėkia. Nepaisant to, viduje yra ir kitų. Taigi, siūlyčiau ant lapo popieriaus susirašyti, kas teikia laimę. Jei norite apsiriboti, kas teikia laimę santykyje. Ir tada spręsti, yra tų laimę teikiančių elementų ar nėra. Ir spręsti, kurie elementai neiteikia laimės. Pvz bučiniai, apkabinimai.

  • Niekas nebeteikia laimės

Atsako Simonology: Paskaitykite mano straipsnius apie visą apimančias būsenas. Kažkas jus esminio liūdina. Atraskite kas. Aš naudoju rašymą.

  • Su draugu pykstuosi kiekvieną dieną dėl menkniekių

Atsako Simonology: Galbūt verta pažiūrėti koks nematomas dalykas yra nepatenkintas, kuris išjudina uragną? Veikiausiai emocinė būsena to žmogaus atžvilgiu yra įtempta. Kurios stygos yra įtemptos?

  • Man sunku jam išsakyti viską ką jaučiu ir galvoju, nes jis mane ne taip supranta

Atsako Simonology: Skausminga būsena tikrai, kai jauti, nori pasakyti, bet nėra žodžių. Ir veikiausiai to priežastis yra jo nesupratimas. Nežinau kiek jūsų draugas geranoriškai nusiteikęs, galbūt šiuo metu santykis per daug įtemptas, bet aš įsivaizduoju vizualizacijos būdą išsakyti jausmams. Gali jus atstumti, palaikyti moteriška nesąmone, bet tai ne apie jus. Aš tarp kita ko dienos eigoje, atsitiktinai parodyčiau žurnalo paveikslėlį, google nuotrauką, kuri atspindi jūsų būseną. Ir tada draugo paklausčiau kokias mintis jam sukelia šis paveikslėlis. Tuomet galėtumėt jausmiškai suprasti ar jaučiat ta pačia kryptimi.

  • Bijau jo netekti ir nežinau kaip man jam atsiverti

Atsako Simonology: Baimė……baimė sudėtinga emocija. Ji paralyžuoja, kai jaučiatės bejėge. Aš verkčiau, daug verkčiau galvodamas apie tokį apimantį jausmą. O kai pajusčiau kad ašaros truputi apiplovė mano sielvartą. Kad esu truputi nusikrovęs. Bandyčiau metodą su paveiksliukais.

  • Viskas prasidėjo kai atvažiavome į Angliją. Nuo to pasikeitė jo elgesys ir mano.

Atsako Simonology: Jei norite sužinoti priežastį, jei jums to reikia kodėl viskas pasikeitė atvažiavus. Siūlyčiau išsiaiškinti kodėl atvažiavote. Galbūt kartu Anglijoje atradote ne tą ko tikėjotės? Galbūt teko kažką palikti Lietuvoje? Ir GALBŪT šie jausmai slegia jus kasdien?

  • Nebežinau ką daryti. Verkiu kasdien. Niekaip negaliu nei nusiramintti nei atsikratyti blogų minčių…

Atsako Simonology: Na taip, liūdna, graudu. Atrašinėju jums patempęs lūpą. Kažkaip reikėtų sustabdyti tą riedėjimą žemyn. Ir veikiausiai jūsų noras yra užčiuopti išeities virvę. Tik reikia gero vaisto. Pradėkime nuo to, kad bejėgiškumo būsenoje taip ir jaučiamasi. Jaučiamasi spąstuose. Tad jūs nesate visiškoje nežinomybėje. Bejėgiškumo būsena yra jūsų atskaitos taškas. Ir tokioje būsenoje verkti yra gerai, nes jei neverktumėt, turbūt sprogtumėt. Iš bejėgiškumo būsenos pajudama po truputi. Suprantant pačią būseną, kaip ji veikia, ką su jumis daro, kaip keičia pasaulėvaizdą. Sakykite viską dienorasčiui, guoskite save, lengvinkite save, suteikite sau akimirką pasidėti ramstį, kol bejėgiškumas ašaromis ir dienoraščiu laikinai nukrautas. Tegul jūsų ramstis būna žinojimas ir mano rekomendacija su paveiksliukais. Su paveiksliukais gal pavyks, o gal ir ne. Bet jau būsite mažiau bejėgiška, nes bandėte. Bandymo būdų yra ne vienas. Tik atsilaisvinkite minutę atvangos nuo bejėgiškumo slėgimo, kad galėtumėt blaiviai sugalvot, koks sekantis jūsų žingsnis.

Sėkmės


Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.