Simonology fanės pamąstymai koks yra geras ilgaamžiškų santykių receptas ir Simonology komentaras

views
24

Hmmm… kazkaip man pasirode kad nieko idomaus pas juos santykiuose …. bet lyg stengiasi, bet manes neitikino ju bandymai vienas kita kazkaip nustebinti/itikti ir t.t.( vyra/moteri nustebinti gali tik lovoj) 😂. Na jei griztant prie straipsnio tavo izvalgos ok , galeciau su kai kuo nesutikti bet juk ir nereikia vienodu nuomoniu:). Bet asmeniskai tokiu santykiu nenoreciau… mano kad ir medzioja niekad gyvenime nesugalvociau eit su juo i medziokle, kam ? Nesuprantu…. nu tai pabaigsiu tuo kad reikia buti draugais, meiluziais ir i viska ziuret paprasciau. Gyvenkim sia diena ir maziau sukim smegenis ar nugyvensi su siuo saunuoliu visa gyvenima…. koks skirtumas svarbiausia kad tau paciam viskas ok butu ir gyvenimas teikty malonuma o visa kita tegul eina ……..😈

img-answer-questionSimonology atsakymas

Simonology skaitytojos lepina mane savo įsitraukimu ir duoda galimybių pasireikšti mano taip mėgstamai analitikai. Su pasigardžiavimu išanalizuosiu šį atsiliepimą:

“Hmmm… kazkaip man pasirode kad nieko idomaus pas juos santykiuose …. bet lyg stengiasi, bet manes neitikino ju bandymai vienas kita kazkaip nustebinti/itikti ir t.t.( vyrą/moteris nustebinti gali tik lovoj) 😂. Na jei griztant prie straipsnio tavo izvalgos ok , galeciau su kai kuo nesutikti bet juk ir nereikia vienodu nuomoniu:). Bet asmeniskai tokiu santykiu nenoreciau… mano kad ir medzioja niekad gyvenime nesugalvociau eit su juo i medziokle, kam ? Nesuprantu…. nu tai pabaigsiu tuo kad reikia buti draugais, meiluziais ir i viska ziuret paprasciau. Gyvenkim sia diena ir maziau sukim smegenis ar nugyvensi su siuo saunuoliu visa gyvenima…. koks skirtumas svarbiausia kad tau paciam viskas ok butu ir gyvenimas teiktu malonuma o visa kita tegul eina ……..😈”

  • pasirode kad nieko idomaus pas juos santykiuose

Į šį pasakymą galima pažiūrėti iš įvairių kampų. Tai pažiūrėsiu. Įdomaus. Taip, santykiai turi būti ir įdomūs. Tačiau kėdė turi 4 kojas ir remtis viena yra labai nestabilu. Kas vyksta santykiuose, kai laikinai nėra įdomumo faktoriaus? Pagalvokime.

Kitas aspektas galėtų būti santykio intensyvumas. Savo intensyvumu ne visi santykiai yra vienodi. Intensyvumą galima graduoti į 50 pilkų atspalvių. Tad sprendžiant iš Simonology fanės išsireiškimo, sakyčiau ją domina intensyvus, dinamiškas santykis.

Na ir santykio palyginimas su savais santykiais. papuolame į labai amorfišką lauką. Ten mažai stabilaus. Kodėl? Nes lyginant dalyvauja daug emocijų, kurios nesuteikia apibrėžtumo: savivertė, baimė, pyktis, nusivylimas, kritika. Per palyginimą norima gauti kažkokį rezultatą naudingą sau.

  • vyrą/moteris nustebinti gali tik lovoj

Tikiuosi čia norėta pajuokauti 🙂 Nes jei ne, tai moteriai priskiriama mažai vertės. Moters galimybės žymiai platesnės.

  • mano kad ir medzioja niekad gyvenime nesugalvociau eit su juo i medziokle, kam ?

Aš savo analizėje paaiškinau koks gali būti šio dalyko motyvas. Bet šis fanės pasakymas veikiausiai ne apie tai. Tai labiau sako, kad ji neįžvelgia prasmės ir todėl toks poelgis jai neatrodo reikalingas. Tačiau įžvelgus prasmę tiek racionaliai tiek jausmiškai, motyvas gali tapti suprantamas.

  • reikia buti draugais, meiluziais ir i viska ziuret paprasciau.

Santykyje nelengva apsibrėžti ko reikia ir taip pat nelengva išlaikyti užsibrėžtas gaires. Santykis yra dinamiškas procesas, todėl skatinčiau neapsiriboti statiniais dalykais.

Taip, paprastumas yra poilsis psichinei sistemai. Ji mažiau apsikrauna, patiria mažiau streso. Ir paprastumą galima išvystyti tam tikrais gyvenimo laikotarpiais. Bet, mano nuomone, gyvenimas yra sudėtingas. Santykiai yra gyvenimo dalis, todėl ir jie sudėtingi. Ir paprastumas išgaunamas per tai kaip sugebame įveikti sudėtingumą ne vien tik ignoruodami.

Buvimas draugais, mano nuomone, yra vienas stipriausiai rišančių dalykų. O kad būti draugais, turima turėti bendrų pomėgių, interesų. Kad draugystei būtų iš ko rištis.

  • Gyvenkim sia diena ir maziau sukim smegenis

Taip naujoji mindfulness praktika skatina būti čia ir dabar. Kuo mes arčiau čia ir dabar, tuo mes šiuo momentu arčiau realios dabartinės būsenos. Ir man atlikinėjant čia ir dabar praktikas, pastebėjau koks daiktinis/fizinis pasaulis yra lėtas, lyginant su psichiniais procesais galvoje. Ir to pamatymas teikia nusiraminimą. Tačiau žmogus gyvena ir praeityje ir dabartyje ir ateityje. Taip veikia jo psichinė sistema, kad jis galėtų prognozuoti ir operuoti kaip jam elgtis dabartyje.

Smegenų mankšta sveika 😉 Sako, kad tai yra prevencija nuo senatvinės demensijos, Alsheimerio. O per didelis smegenų apkrovimas kuria įtampą ir trikdo fizines funkcijas.

  • svarbiausia kad tau paciam viskas ok butu ir gyvenimas teiktu malonuma

Kadangi žmogaus pasaulis yra susietas santykiais, jis privalo atsižvelgti į kitų interesus. Bet taip, pirma svarbiau turėti gerą santykį su savimi, kad teikti gerą santykį į išorę. O kad tai įvyktų, reikia įdėti pastangų susipažįstant su savo procesais. Ir įgyvendinus tai iš gyvenimo įmanoma pasiimti malonumo. O jo tikrai yra 😉


Komentarai

adminpvz : kas geriau kai tavo moteris ateina su nauja pyzama (kelnes ir maikute ilgom rankovem ) ar graziais neriniuotais naktinukai!?!? Atsako Simonology: Galbūt aš jau žilstelėjęs kuinas ir man politika, šachmatai ir Kauno diena galvoje?! Pavizualizavau jūsų pateiktą vaizdinį ir man nieko. Nelabai ką keičia pižama ar neriniuoti naktinukai. Pižama galima nurengt. Neriniuoti naktinukai sekso kokybės nepagerins. O kartais net demonstratyvus sexualumo rodymas persveria svarstykles į kitą pusę ir pradedu tai traktuoti kaip mirštančios gulbės giesmę. Pižamą taip pat pagal nuotaiką galima traktuoti kaip.... nerandu tinkamo žodžio, yra tik jausmas. Gal geriausiai nuoga, taip kaip dievas sutvėrė. Ir dar būtų gerai, kad asmenybė, sumani asmenybė ateitų į lovą :)
Na kagi....galiu papildyti ka pareiskiau pries tai ir ka aprasei Tu. Viska tikrai per rimta prizme paziurejai bet man patiko tavo analize :)Bet noreciau papildyti, ko nepapildziau tada.Pirmiausia patikslinimas Kiekvienos poros, o ypac seimos poreikiai, norai , tikslai, imtymumas yra skirtingi. Todel ir musu nuomones issiskure. Taigi: *Idomumas - ju santykiuise man nuskambejo kad tik ji stengiasi ir nori kad viskas butu ciki piki. *Na 50 pilku atpalviu gal idomi interpretacija 😏bet mes lietuviai iki tol dar nesubrende( na bent as taip manau) , tad ne as nesu tokia intensiv 😆. * nustebininas lovoje - velgi per rimtai paziureta , tai buvo vienas is daugelio pavyzdziu Einant geru santykiu link... pvz : kas geriau kai tavo moteris ateina su nauja pyzama (kelnes ir maikute ilgom rankovem ) ar graziais neriniuotais naktinukai!?!? Va ta daugiau turejau omeny ;). Tai ka gero vakaro !

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

No votes so far! Be the first to rate this post.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.