You are currently viewing Santykiai ir seksas

Santykiai ir seksas

views
457

Na va, atėjo ta iš malonesniųjų, vakarinių arba tingių rytinių temelių, santykiai ir seksas 🙂 Ir sako, tikroje meilėje seksas – ne svarbiausia, bet svarbiausia, kai kala aistra į pakaušį, tada ne labai įdomu tos teorijos, kultūros, estetika, Entelegencija, išprūsimas, statusas. Tamsoje ir po kaldra visi susivienodina 🙂 Tai svarbu tas seksas ar ne? Jaučiu, kad svarbu. Hormonų šalininkai ir aktyvistai, čia galit pasireikšti, su dopaminais, seratoninais, tostesteronais, progesteronais, dešronais…… Kai gauni “įbraukt”, pasodrėja spalvos, pagražėja gyvenimas, sumažėja stresas, pajaunėji, tampi linksmesnis, savim labiau pasitiki, žodžiu jėgelė. Tai gal nemeluokim sau, kad to nėra.? Nors mes ir homo sapiens, Entelektualios būtybės, bet geras seksas yra geras seksas. Kaip Kaunas yra Kaunas. Net delfinai tai daro be intencijos pasidaryti vaikų.

Seksas poroje

Tai va….. ir poroje tie patys dėsniai galioja. Nors atsirandas tas nelemtas “instinktas” ieškoti naujovių, senas vanduo užsistovi ir visi tie kiti reikaliukai…Pradedi žiūrėti į kaimynės šiknytę arba į banglentininko presiuką ir mintyse galvoji “dėčiau” arba galėtų “dėti” mane, nes Zigmas jau tik prie teliko ir alaus, o Stefa jau nebe pirmos jaunystės ir šiaip atsibodo. Nu žodžiu, seksas ne sportas, n**ui, ne kurortas. Čia jau galime nebebūti delfinais. Čia jau dievulis davė smegenoidų ir galima improvizuoti, patartina su geriausiu draugu. Geriausias seksas – iš meilės, kai išneša taip, nu…………tiesiog išneša. Pilve drugeliai, akyse žvaigždutės, myli tai iki dangaus. Na bet tas sako, kad praeina. Tada prasideda ta improvizacija: žaisliukai lovytėj, odiniai drabužėliai, botagėliai, liftas, viešos vietos, bet blemba ir tas pasibaigia. Na tai gal tada tryse? Bet blemba skauda, kai kažkas su tavo kažką daro. Ne variantas. Gal tada susitariam ir einam pasibėgiot, nu tipo žinai, gal atgaivins mūsų santykį. Bet blemba irgi nelygybė. Vienam patiko, kitam skauda, kad kitam patiko. Vienas gavo daugiau, kitas mažiau. Jovalas. Na tada jamam filosofiją: pagarba, išmintis, branda, brandi meilė, žvejyba,…..

O gal pabandom taip?

Nėra mes, yra jis ir ji. Dvi atskiros valstybės su savo papročiais istorija, įstatymais, bet Europos Sąjungoj. Nori pas kitą valstybę į svečius?: pasipuošk, pasidomėk jos istorija ir kasdienybe, kas naujo, kokius bendrus projektus galite prastumti, apsibrėžk bendravimo taisykles (jos gali evoliucionuoti), laiku išeik iš svečių, neužsibūk, kurkite abu bendrus plėtros projektus, nesistenkite susijungti į vieną, nes bet kada galite svečiuotis vienas pas kitą. Rūpinkitės ne vienas kito gerove ir saugumu, bet rūpinkitės, kad savo veiksmais nekliudytumėt kitos valstybės ekosistemai ir veiksmams. Paslaugų daryti gal nereikia jei neprašo. Ir nereikia geriau žinoti ar atspėti ko kam reikia, visda galima pasiteirauti. Gal tada ir geras, aistringas seksas užsitęs ilgiau, kai nebus savininkiškumo? Ir Stefa iš gretimo namo nebus verta to, ką pastatėte su DRAUGE valstybe. Gal ir sodininko presas nebus toks svarbus, nes dėl bendros gyvenimo krypties, požiūrio ir nuostatu, turėsit vieną six pack’ą savo poroje.

Reikės truputi daugiau pasukt smegenis, atidumo, skrupulingumo, pastangų, bet gal verta ilgėlesnį laiką gauti tą palaimingą seksą iš susižavėjimo, meilės, pagarbos, atjautos……

Bet iš esmės, tai negerkit vandens po du litrus per diena kaip rekomenduoja. Vandeny delfinai pi***si. Gerkit alkoholį, kad steriliau būtų 😉

Panašūs Simonology straipsniai

Rekomenduojami straipsniai:

Rekomenduojama daina: Gesaffelstein & The Weeknd – Lost in the Fire

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

Parašykite komentarą

Related Posts