Santykių evoliucija. Kaip buvo prosenelių laikais?

Santykių evoliucija. Kaip buvo prosenelių laikais?

views
23

Praeitam straipny pasamprotavau apie santykių prasmę, tai einant toliau, pafantazuosiu apie istoriją.

Santykių evoliucija

Pradžioje mūsų protėviai valgė bananus ir pratęsinėdavo giminę (Darwino teorija) ir jau tada jie kūrė santykius. O kūrė santykius tam, kad jei užsinorės pasimylėti ir pratęsti giminę, būtų vienas kitam po ranka. Paskui viens kitam rinko uogas arba medžiojo šernus ir pasimylėdavo prie to pačio vakarais savo palapinėj. Dar vėliau, kai pasistatė savo namelį ir pradėjo sėti bulves, kūrė santyki, kad “pasigamintų” vaikų, kurie galėtų tas bulves ravėti. To kaina buvo, kad vienas turėjo sedėti namie ir auginti bulvių ravėtojus, kūrenti šeimos židinį, padaryti pavalgyti, o kitas nuo ryto iki vakaro turėjo prižiūrėti bulves ir kad namas, kuriame visi gyvena, stovėtų. Namų židinio rolė, be pasirinkimo teisės (tikriausiai) atiteko moteriai, o vyras buvo lauke, matė platesnį pasaulį. Kažkur panašiai tuo metu, atsirado amazonių judėjimas, moterų, kurios užsikniso nuo židinio rolės ir palikusios TIKRUS vyrus, išsikraustė į Amazonės džiungles, o paskui iš viso išskrido gyvent į Venerą.

Ir dar truputi

Namų židinio ir artojo laikai tęsėsi baisiai ilgai ir taip giliai įsirėžė į smegenis, kad ir dabar dažnai imanoma išgirsti, kad vyras turi nešti bapkes (vietoj bulvių) namo, o moteris tuose namuose jo laukti ir būti tikra moterimi, židiniu. Beje, tokie kaip Kolumbas ir Magelanas (paskui sekė kiti) api***so savo namų židinius, metė bulvienojus į šalį ir išlėkė bastytis po pasauli karts nuo karto sugriždami prie židinio. Paskui atėjo riterių ir džuntelmenų laikai, kurie sugalvojo, kad moteris reikia įkalinti bokštuose, o paskui išvaduoti, kovoti, kariauti dėl jų. Tas irgi užtuko ilgokai, tai net šiais laikais po klubą vaikšto pentinuotas džuntelmenas, o prie baro įkalinta nebyli princesė, laukia kol džuntelmenas ją išvaduos nuo tylos ir vienatvės. Paskui atėjo industrializacijos ir bapkių laikai, kai vyras tapo darbu, o moteris siurbliu, indaplove ir vaikų augintoja (pastarieji jau be paskirties, nes bulvių ravėt nebereikėjo).

Dabartiniai laikai

Na, o dabar tai iš viso atėjo laikai…… bardakas, kaip pasakytų mūsų proseneliai. Namų židiniai užgesę, dabar šildo centrinis, indus plauna indaplovės, moterys turi teisę balsuoti, kalą bapkęs, vaikšto po barus, gali rinktis vyrus, maistą gamina Maxima, iš kosmoso atsirado gėjai, (nu nes jų anksčiau nebuvo), šalis valdo prezidentės (blemba, turbūt iš Veneros nedidelėm grupėm grįžta amazonės). Vyrai tapo ištižę, nebemedžioja šernų, nebeparneša bulvių namo, nebejodinėja su arkliais ir nebeužkariauja princesių, dirba, bet jau nebenori išlaikyt moterų. Turbūt bręsta vyrų emigracijos banga atgal į Marsą, o žemėje liks tik amazonės, gėjai ir moterys.

O gal ne, gal bus taip kad sustos tas taip įsibėgėjęs traukinys: “tikras vyras turi tą, o tikra moteris turi aną” ir kursis nauja santykių era, kur vienas kitam bus lygus ir kurs draugystę vietoj santykių?

Panašūs Simonology straipsniai:

Rekomenduojami straipsniai:

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

No votes so far! Be the first to rate this post.

Parašykite komentarą

Related Posts