You are currently viewing Seksas. Tūkstančiai sekso veidų.

Seksas. Tūkstančiai sekso veidų.

views
517

Gal dėl to kad saulėtas oras, bet šiandien pavasaris vaikšto po kūną su visais savo aistringais pojūčiais! Pojūtis viduje, kaip uraganas kambaryje, daužosi į sienas norėdamas ištrūkti į išorę. Siaučia hormonai kūne. Endorfinai trykšta fontanais ir leidžia patirti euforiją. Seratoninas žadina smalsumą ir gena dairytis į aplinką. Oksitocinas ieško meilės. Adrenalinas apdovanoja jauduliu. Dopaminas po visko apdovanoja palaima. Vyksta visapusiška emocijų ir jos sukeliamos energijos akumuliacija. Kūne pavasaris.

Apie seksą

Tai psichiškai labai stiprus reiškinys, sujungiantis daugelį emocijų į vieną srautą ir nukrauna vainikuodamas kulminacija. Tai malonus būdas išleisti sukauptas emocijas. Jis netgi išleidžia emocijas, tiksliau atpalaiduoja jas laikinai, kurių patys norėdami nenusikrauname.

Tūkstančiai sekso veidų

Seksas turi tūkstantį veidų.

Sekso metu mes realizuojame susikaupusią agresiją: “sustosi, užmušiu!”Arba standartinis klausimas koks seksas tau patinka? Atsakymas grubus.

Sekso metu kai kurie ir kai kada save baudžia. Patenkina pyktį dėl viduje esančio nevisavertiškumo: “aš noriu purvino sekso”.

Seksas ir statuso patvirtinimas: “kas čia bosas?”.

Seksas yra ir galios pozicionavimas, kuriam būdingas testosteronas.

Neišsipildžiusios fantazijos ir lūkesčiai. Dopamino poreikis. Tai ir vaikiškumo, žaismingumo patenkinimas.

Supratingumo, saugumo ir atjautos poreikis. Čia karaliauja oksitocinas. Nors pastarasis šiaip aktyviai dalyvauja visokio sekso metu.

Seksas – puikus nerimo išsklaidytojas. Juk meilė geriausiai gydo baimę. O jei sklaido nerimą, nuima ir įtampą.

Estrogenas sekso metu – žavingumo suvokimo apie save išraiška.

Seksas be jausmo ir be emocijų

Seksas be jausmo ir emocijų, tik dedant pliusus ar siekant tikslo, tai kaip karameliniai ledai be karamelės skonio. Nors ir dedant pliusą ar siekiant tikslo patiriamas pasitenkinimas, kurį atneša dopaminas. Tačiau tai ne sekso rezultatas, tai išorinio skatintojo atlygis per seksą.

Svarus argumentas tas seksas

Galbūt dėl to žmonės ryžtasi dideliems veiksmams, nes šis emocijų ir hormonų kokteilis pasirodo esąs rimtas užtaisas. Savyje jis neša didelį kiekį tiek emocinės, tiek fizinės (per hormonus) iškrovos.

Blemba, net suskaudo galvą pagalvojus ir pajautus 😉

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

This Post Has One Comment

  1. Degu

    Ne visiem tai suprantama .

Parašykite komentarą

Related Posts