Be taboo. Temos kuriomis nekalbama.

Be taboo. Temos kuriomis nekalbama.

views
13

Taboo

Slapta svajonė, slaptas troškimas, nepadori mintis apie uždraustą vaisių, išdavystė, pagunda, smurtas, netoleruojamas pyktis, savanaudiški poreikiai, erotika, nusikaltimas, fantazijos….. Vien turėti tokių minčių yra nusikaltimas. O ką jau kalbėti apie pasidalinimą jomis, dar blogiau materializavimasį. Tokie dalykai dažnai slepiami net nuo saves paties. Neduok dieve kas nors sužinos, tai iš karto nuteis, nepriims, pasmerks, izoliuos, nubaus. Ir tu vis kiši tas mintis į tamsų kambariuką: “išdavystė tai ne aš”, “aš padorus”, “tai ne mano mintys”, “šėtono pagunda” vis kartoji sau. Kartais pasimeldi, kartais nueini pas psichologą, kunigą, labai labai gerą draugą, pas striptizo šokėją (kuri mačius gyvenimo ir jai nepadoru nesvetima) ar pas kokį nepažįstamajį džuntelmeną, realizuoji save, išlieji. Arba rašai dienoraštį, kurį slepi po pagalve, rūbų spintoj. Anonimiškai dalyvauji interneto chatuose. O gal nutapai savo emocijas ir mintis?

Vieta kur viskas be taboo

Turiu tokį minčių lauką, areną, kurioje nėra taboo, kur ateinu pasedėti ir pažiūrėti kas išlindo, ką jos galvoja, rezga. Pakalbėti su jomis. Pakontempliuoti. Pasitreniruoti. Ten renkasi visi recidyvistai, atstumtieji ir raupsuotieji. Net recidyvistui reikia saulės, gryno oro ir nuoga šiknyte palakstyti po lauką. Jam gerai tam zoologijos sode, arenoje. Aš jo nenuneigiu, o jis neskuba materializuotis į išorę.

Kas ten vyksta?

– Aš šlykstus, nepadorus ir bjaurus? – jis klausia manes mintyse.-

-Taip tu toks, – atsakau aš, MINTYSE. Ir jis patenkintas nubėga toliau.

Susidraugaujam, aš jį pripažinau. Kiti būna atbėga pagrasina materializuotis, įskaudinti. Aš pasakau jog tai būtų baisu jei tai materializuotusi. Kai kurie recidyvistai pripažinti nusiramina, kiti džiūgauja, kiti nunyksta, nes nebetenka prasmės. Kiti rodydami save padeda suvokti mano norų, ketinimų, įsitikinimų prasmę. Kiti tave testuoja, išbando tavo nuoširdumą ir atvirumą, manipuliuodami dorovėmis, moralėmis, dievu, močiutėmis, tėvais. Dar kiti tave įveda į pagundą, nepadorumą, nuodėmę.

Arenoje aš sau leidžiu įskaudinti artimą, apgauti, manipuliuoti, galvoti nepadorius dalykus, smurtauti, išduoti, apsvarstyti kiekvieną šėtonišką mintį, jos prasmę. Modeliuoti kas būtų, kodėl taip yra, kas gali būti……

Atviros durys

Turiu savo minčių areną be taboo, kuri nėra slapta nuo išorės, durys visada atviros. Retai koks recidyvistas pro jas išeina, dažniausiai tik aš. Galiu parnešti naujienų iš šio Pano labirinto, jei kas nori “baisybių”. Galiu ir nusivesti parodyti tomis dienomis, kai užtenka drąsos ir neuždominuoja gėda. Ten labai aktualu nuoširdumas sau. Nes jei “triochlini”,”myži į batą” ir gėdyjiesi savo kiemo chebros, seeeeniukai, būsi suvarytas!!!!!

P.S. Jei kada ateis tokios vidinės tavo mintys nuo kurių pasidaro baisu, grįžk į Simonology pasidrąsinti.

Panašūs Simonology straipsniai:

Rekomenduojami filmai:

Rekomenduojami straipsniai:

Straipsnio daina: Marilyn Manson – Tainted Love

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

Parašykite komentarą

Related Posts

Close Menu