Velnias Pradoje. Kaip moteris “nugesino” kietuolį.

Velnias Pradoje. Kaip moteris “nugesino” kietuolį.

views
13

Šiandien apturėjau metų, tikriausiai metų, pokalbį su moterimi. Situacija tokia, kad ėjau pakalbėti su nuomuotoju dėl kainų pakėlimo. Žinojau, kad eisiu į pokalbį su moterimi, tai greit galvytėj prisiminiau savo sėkmingus pokalbius su moterimis. Greit, toje pačioje galvytėje, pasirašiau špargalkių kokia bus “užvažiavimo” taktikėlė. Na ir sėdėjau prie kompo sau kaip visada atsipūtęs su kažkiek mandrumo, arogancijos, narcisizmo. Žodžiu ofiso spartuolis, šaunuolis (net pats žvengiu iš saves prisiminęs).

Na ir ką, atėjo laikas pasikalbėti, pakilau nuo savo, mandrai, atsipūtusiai atloštos, kėdutės. Priėjau, pasisveikinau, mestelėjau “blatną” bajeriuką, tipo tokį su žinute “aš atsipūtęs” 😀 Ir ka jūs manot? Rami reakcija, bajeriukas draugiškai atgal. “Bazaras” prasidėjo ne pagal planą, šiktelėjau į kelnes net. Nusivedė mane į kabinetuką, laidžiau bajeriukus pakeliui, bet kaip į sieną (beviltiškas aš). Pasodino ant kėdutės, kaip smeigė tiesų žvilgsnį į akis, tai net prikakojau į kelnes ir nusukau savasias, mintyse kartodamas: “susiimk Simonai”. Per pokalbį kėdėje pakeičiau turbūt kokias šešias pozicijas (pokalbis truko apie 10 min). Turėjau atrodyt kaip šaltus nervus bandantis parodyti besirangantis sliekas 😀 Pajutau, kad esu “vartomas”, na stengiausi labai, labai “nesusivelt”. Net pajutau, kad pralaužiamos mano sienos, įperšama nuomonė, bandoma sugėdint, paglostyt, pabart draugiškai. Žodžiu, buvo karuselė.

Laikas griebtis vieksmų

Atėjo laikas imtis išminties taktikėlių. Nužiūrėjau manikiūrą (bijojau dar akis pakelti), “pink” spalva. Miela. Gražios plaštakos. Įgavau švelnumo jausmą. Tai leido pakelt akis ir pažiūrėti į jos akis. Aštrus, bet ne agresyvus, savimi pasitikintis žvilgsnis. Įgavau nuoširdžios “draugiškos” pagarbos jausmą savyje. Rožinė suknelė. Sukėlė šypseną. Persidavė žaisminga emocija. Pakabukas ant kaklo “love”. O, ji dar ir mylėti moka 😀 Dar šilčiau pasidarė. Buvau atremtas “ringe” konkrečiai, ramiai, pasitikinčiai, ne isteriškai, profesionaliai, galbūt ir išmintingai. Buvo maloniai baisu 🙂 Pasijutau turbūt, tai kaip jaučiasi moterys vyrų atžvilgiu: silpnai, maloniai, neužtikrintai, droviai, bet nepavojingai. Sukūriau šiai moteriai su rožiniais nagučiais ir rožine suknele, bet jaučio tvirta pozicija, etiketę, “VELNIAS PRADOJE” 😀

Susiję Simonology straipsniai:

Straipsniai spaudoje:

Straipsnio daina: Marijonas – Drąsių Nieks Nežudo

Kaip vertinate šį straipsnį?

Norėdami įvertinti, spustelėkite žvaigždę!

Parašykite komentarą

Related Posts

Close Menu